Yeryüzünde alimler gökteki yıldızlar gibidir.

19 Eylül 2017 Salı

Baby Driver 2017 - Tam Gaz Filmi

Merhaba sinemasever arkadaşlar. Bir sinema ve dizi aşığı olarak elimden geldiği kadar size izlediğim filmler hakkında kendi düşüncelerimi aktaracağım. Bugün izlediğim Baby Driver hakkında bilgi vermeye çalışacağım.


      Film 115dk. olup aksiyon, suç ve komedi dalında gösteriliyor bence müzikte eklenmeli filmde çok güzel parçalar var. Filmi izlerken shazam açık dursun bence :) . IMDb puanına bakarsak 127 bin kişi oy kullanmış ve  hatırı sayılır derecede yüksek bir puan 8,0/10 almış. Bencede hak ettiği puan aralığı 7 ile 8 arasıydı. Filmde aksiyon hiç bitmiyor, son dakikasına kadar kendini izleten bir film. Filmde komedi absürt derecede degil buda tadında bırakılmış. Peki aile filmimi derseniz bir kaç öpüşme sahnesi hariç film aile ile izlenebilir.

      Ayrıca film neredeyse gerçekliğe yakın çekilmiş. Gerçeklikten kastım efektler az kullanılmış yani sahneler normal hayatınızda görebileceginiz sahneler diye düşünüyorum. Bir tek son dakikalara doğru bizim Bayb bir arabanın üstünden koşarak geçiyor :) burası abartı olmuş ama buda kadı kızında bile olabilir diyorum.

    Sonuca gelelim bir Profesör tavsiyesi olarak aksiyon severler kesinlikle kaçırmasın izlesin derim.

 

Baby Driver Konusu:

Öncelikle bizim adam Baby günlük yaşamda süt dökmüş kedi gibi saf ve yardımsever bir vatandaş ama sürücü koltuğuna geçtigi vakit inanılmaz sürüş yeteneği ile suç baronu Doc için kaçış şoförlüğü yapmaktadır. Kızımız Debora ile tanıştıktan sonra suç dünyasından çekilmeye karar verir ama tabiki bu kadar kolay olmayacaktır.

Baby Driver Oyuncuları: 

Filmde bir çok ünlü oyuncu oynamaktadır. Bunların en ünlüsü tabiki Kevin Spacey kötü adam, esas oğlan Ansel Elgort, kızımız Lily James, kötü adam Jamie Foxx, kötü adam Jon Hamm

Baby Driver Yönetmeni:

Edgar Wright


Diğer aksiyon filmleri 'ne buradan bakabilirsiniz.Anahtar Kelimeler: 2017 filmleri, aksiyon filmleri, araba filmleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum Kuralları:
-Reklam ve tanıtım içeren yorumlar yasaktır.
-Küfür ve hakaret içeren yorumlar yasaktır.
-Anahtar kelime ile yapılan yorumlar yasaktır.
-Sadece konu ile ilgili yorumlara cevap verilir.