Lifecell Nedir? Lifecell Gerçegi?

Şu sıralar her kanalda her dakika gördüğümüz ve reklamlarında Gökhan ‘ın oynadığı lifecell ‘i merak edip araştırdım. Eminim bir çok kişi merak etmiştir. Öğrendiğim tüm bilgileri sizlere açıyorum.

Lifecell Nedir?

Turkcell ‘in yeni markasıdır. Tüm iletişim ihtiyaçlarınızın konuşma ve mesajlaşma dahil her şeyin internet üzerinden karşılayan bir hizmet. Konuşma ve mesajlaşma için bip uygulamasını kullanıyor arkadaşlar. Birini ararken sabit numaranızdan karşı tarafı ( bip olup olmaması önemli değil ) direk arayabiliyorsunuz yada karşı taraf sizi arayabiliyor. Bu sistem Dünyada ve Türkiye ‘de bir ilkmiş arkadaşlar.

Lifecell Paketler ve Nasıl Kullanılır?

Lifecell kullanabilmeniz için ayrıca bir sim ‘e veya telefona gerek yok. Kullandığınız sim kart ve numara üzerinden kullanmaya devam ediyorsunuz. Lifecell 3 paket sunmuş arkadaşlar lifecell super 50 gb + 7 gb, lifecell extra 50 gb + 9 gb ve lifecell pro 50 + 12 gb.

Lifecell Tutar mı?

TUTMAZ sebebini hemen size anlatim. Normal şartlarda çok cazip bir sistem. Günümüzde artık her şeyi internet üzerinden yapıyoruz. Bu şartlara göre konuşma, mesajlaşma, müzik dinleme, depolama ve sosyal ağların ücretsiz olduğu bir sistemi kim istemez. Ama lifecell böyle işlemiyor. Size 50 gb internet veriyor ama bunu kafamıza göre kullanamıyoruz. Örneğin müzik dinlemek için fizy kullanmak zorundasınız ve kotası 15 gb., Tv izlemek istiyorsanız TV+ kullanmak zorundasınız ve kotası 15 gb. , verilerinizi saklamak istiyorsanız lifebox ‘ı kullanmak zorundasınız kotası 10 gb. , facebook ve twitter kullanmak için 2 gb kotanız var, dergi ve kitap okumak için dergilik uygulamasını kullanmak zorundasınız kotası 8 gb. Paketteki 50+7 gb dediği 7 gb ‘tı istediğimiz gibi kullanabiliyoruz evet yanlış okumadınız sadece 7 gb tını istediğim gibi kullanma hakkımız var. Bu tüm uygulamalarda turkcellin servisleri olduğu için sizi onlara zorluyor. Tabi piyasada aynı işlemleri yapan daha kaliteli hizmetler olduğu için kimse buna yanaşmayacaktır. Peki bu sistem nasıl tutar diyorsanız paketlerdeki 50 gb. tın hepsini isteyen istedeği gibi kullanması lazım. İşte o zaman emin tüm vatandaşlar lifecell ‘e geçecektir.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.