Ücretsiz Driver Bulma Programı ve Driver Yedekleme Programı

Herkese merhaba, bugün sizi büyük bir dertten kurtarmayı düşünüyorum beyler, bayanlar. Bir çok kişi için bilgisayarını güncel tutmak zor geliyor ama slimdriver ile tek tuş ile driverlerınızı güncelleyip veya yedeklerini alabilirsiniz.

Slimdriver benim elim kolumdur çünkü saatleri dakikalara indiriyor. Geçenlerde bilgisayarıma format attım, format 10 dk sürdü driverları bulup yüklemem 2 saat sürdü. Sonra araştırdım ki driver bulma konusunda uzman bir program varmış. Hemen indirip denedim ve süper bir şey. Hemde ÜCRETSİZ DRİVER GÜNCELLEME yapan nadir programlardan biri. Bir çok kez hayatımı kurtardı bu program.

Bu program en çok sık sık akrabaların ölü bilgisayarlarına format attıktan sonra hayatınız kurtaracaktır. Oyun oynayanlarında en iyi dostudur. Biliyorsunuz ekran kartının güncel olması çok önemlidir. Tek tıkla en güncel sürümümleri indirebilirsiniz.

Ben size madde madde ve resimlerle anlatmaya çalışacağım. Aklına takılan yerleri sorabilirsiniz. Teşükkürler

Driver Güncelleme

Driver Yedekleme Programı

Yukarda güncelleme için kullandığımız program ile yedekte alabiliyoruz. Peki neden yedek alalım diyebilirsiniz. Diyelimki internetin olmadığı bir yere gittiniz ve format atmanız gerekti. Önceden aldığımız yedeği kurarak bilgisayarımız kullanılabilir hale getirebiliriz. Yedek almakta güncelleme kadar basit arkadaşlar. Resim ile anlattım ama gene kafanıza takılan varsa sorun gitsin.

  • Öncelikle resimdeki gibi 1 numaralı alana tıklıyoruz.
  • 2 numaraları alandaki gibi bilgisayarımızda yüklü olan driverları görüyorsunuz. Hangisinin yedeğini almak istiyorsanız ona tik atın.
  • Sonra 3 numaraları alana tıkladığımız zaman yedek alıyoruz.

Kurmak isteğimiz zaman yedeğin üstüne tıkladığımız an driverları yükleyecektir. Bu yöntem bir çok kez hayatımı kurtardı.

YORUMLAR

  1. Bilgisayardan anladığım için ofisteki arkadaşlar sürekli bilgisayarlarına format atmaya getirir. Format atmak sıkıntı değil ama sonrasında tek tek driver aramak sıkıntı oluyordu. Ücretsiz driver bulma programı ile bu sorundan kurtuldum teşekkürler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.