Video DownloadHelper Nasıl Kullanılır?

Bugün sizi olmassa olmaz bir olan, sürekli kullandığım çok basit ama çok etkili bir eklentiyi anlatacağım. Eski adı Videohelper şimdiki adı Video DownloadHelper olan ufak eklentiyi anlatacağım.

Video DownloadHelper Nedir?

Tüm video sitelerinden, film sitelerinden resim,fragman ve videolar indirmemizi sağlıyor. Kısacası sayfada haraket eden ne varsa indiriyor. Benim çok hoşuma giden çok basit bir eklenti. Hem mozilla için hemde chrome için eklentisi mevcuttur. Peki neden işinize yarıyor diyebilirsiniz. Benim şöyle işime yarıyor bol film ve dizi izleyen biri olarak ve yazları Adana ‘nın sıcağından kaçmak için rakımı yüksek olan yaylalarına göç ediyorum ve burada internet çekmiyor. Bende gündemden kopmamak için film ve dizileri önceden indirip arşivliyorum. Sonrada vakit buldukça izliyorum.

Video DownloadHelper Nasıl Kullanılır?

Öncelikle eklentiyi indirmemiz gerekiyor. Eğer Mozilla kullanıyorsanız TIKLAYINIZ. Yok chrome kullanıyorsanız TIKLAYINIZ.

  • 1 numaralı yere tıklayıp karşınıza ” Uzantı Ekle ” uyarısı çıkacak. Ekle diyin.
  • 2 numaralı yerde gördüğünüz üzere eklentimiz yüklenmiş görünüyor.
  • Sonra indirmek istediğiniz siteye girin. Örneğin ben bir film sitesine girdim 🙂 rastgele bir filmi seçtim. 2 numaranın oradaki simgenin üstünde rakamlar belirdi. Benim filmde 16 yazıyor. O simgeye tıklayın en büyük dosya boyutunu indirin. Bu demek oluyor ki en iyi görüntü kalitesi demek oluyor. 3 numaraya tıkladım ve nereye indirmek istediğimizi sordu. Size uygun bir klasör seçip indirin. Sonra istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.