Yuvarlak İçinde Artı İşareti Anlamı Nedir? ( Samsung – Android )

Merhaba iyi akşamlar arkadaşlar, bugün telefonumda sevdiğim bir oyunu oynarken internet kotamın bittiğine dair mesaj geldi. Tabiki doğal olarak şaşırdım çünkü gerektiği süreden önce bitti. Hemen telefonumun veri kullanım ayarlarına baktım ve oradan verileri kısıtladım. Bu işaret android işletim sistemli tüm telefonlarda görülebilir.

Sonra telefonumun üstünde Yuvarlak Daire İçinde Artı İşareti belirdi. İlk önce ne olduğunu anlamadım ama sonra yaptığım ayardan kaynaklandığını anlamam gecikmedi. Eğer resimdeki gibi bir simge görürseniz bu Veri Tasarrufu modunu açtığınız anlamına geliyor. Kapatmak veya açmak için Ayarlar > Bağlantılar > Veri Kullanımı > Veri Tasarrufu > Açık – Kapalı yapmanız yeterli.

YORUMLAR

  1. Bilgilendirme için çok çok teşekkür ediyorum telefona birşey oldu diye endişelenmiştim ama merak edilecek birşey yokmuş.

  2. Benimde başımdan geçti bende korktum başta sonra anladım

  3. harika paylaşım …teşekkürler..

  4. Yıllardır Samsung kullanıcısı olarak bunu ilk defa gördüm ve duydum açıkcası başımıza gelse hemen panikler cihaza hemen format atardık heralde bilgilendirme için teşekkürler

  5. Telefonla konuşurken kendi kendine açmış google de araştırırken bu yorumunuzu gördüm işe yaradı çok teşekürler 👍👏👏👏

  6. Bende çok teşekkür ederim aynı sıkıntı ve duyguları paylaşmıştım

  7. Çok teşekürler ben fabrika ayarlarına döndükten sonra okudum ama yine de bilgi için sağol

  8. tesekkurler arakadasım

  9. Teşekkür ederim ben de nedir bu diye düşünüp duruyordum.

  10. kapalı olursa mı iyi açık olursa mı iyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.