Adana Sera & Bahçe ve Tarım Fuarı 2017

Bugün Adana her zaman ki gibi yanıyordu. Hava güneşliyken gidip hem fuarı gezim hem de bilgi edinmek istedim. Çünkü evde böcek yiyen bitkim için ufak bir seram mevcut. Tam da sera denmez ama elimdekilerle bir şeyler yapmaya çalıştım. Bu arada etobur bitkim ve seram hakkında detaylı bir yazıda yazacağım inşallah.

Neyse dedim fuar tam bana göre Sera ve Bahçe, gidip bitkim için gerekli bilgiliri alırım diye heycanlıydım. Seramı daha iyi hale nasıl getirebilirim? Sera için gerekli malzemeleri ucuza temin edebilirim diye düşünüyordum yada etobur bitkim için toprak bulabilirim diye içimden geçirdim. Tabi hiç birini bulamadım kocaman bir hayal kırıklığı ile evimin yolunu tuttum. Fuar ‘da en ufak bir sera yoktu. Serayı geçtim standı bile yoktu. Ne seracılık nede bahçe hakkında en ufak bir alan bile yoktu. Heryer tarım makinaları ve tohumlar ile doluydu.

Zaten fuar alanın dışı sadece traktörlere ayrılmıştı. Koca koca traktörler ve ekipmanları ile doluydu. Eğer seranız için fuar ‘a gitmeyi düşünüyorsanız bir kez daha düşünün. Traktör alacaksanız tam size göre bir fuar. Tüm markaların traktörlerini aynı alanda bulabilirsiniz ve kıyaslama yapabilirsiniz.

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.