Kingsman 2 Altın Çember Filmi

Bugünkü film incelememiz Kingsman 2 Altın Çember. İlk film 400 milyon dolar kazanç getirince, filmin ikincisinin çekilmesine hemen başlandı. İlk film ortalamanın üstünde bir film olmuştu ve izleyiciler tarafından geçerli not almıştı.

Kingsman 2 Altın Çember filmi ‘nin konusu isminden de anlaşılacağı üzere ” Altın Çember denilen bir suç organizasyonu Kingsman Terzi dükkanını hava uçurduktan sonra, bizim ekip A.B.D kendileri gibi gizli bir kuruluş olan Statesman ‘dan yardım isterler. ” İlk filmdeki oyuncu kadrosunu koruyan filme ek olarak Channing Tatum bulunmakta ama filmde sadece bir dövüş sahnesi mevcut. Baş düşman karakterini  Julianne Moore canlandırmış ve gayet başarılı oynamış. Oscar ödüllü Halle Berry ‘de unutmamak lazım gerçi pek sahnesi bulunmasa da, filme renk katmış.

İlk film gibi aksiyonu bol film olmuş ama ticari amaçlı bir seriye dönüşmüş gibi efektler abartılmış. Abartı veya mantık sizin için önemli değilse kesinlikle izlemelisiniz. Film zaten imdb ‘den 7 üzeri bir puan almış.

SONUÇ: Ailecek izlenebilecek bir film değil. Bir çok sahnesinde küfür mevcuttur ve açık sahneler mevcuttur. Aksiyon severler kesinlikle kaçırmasın diyorum.

Tam Size Göre Aksiyon Filmleri Burada
Tam Size Göre Bilim Kurgu Filmleri Burada
Tam Size Göre Fantastik Filmler Burada

YORUMLAR

  1. 2. film 1. filme göre bir miktar sanatsal açıdan geride olsa da eğlencelik keyifli vakit geçirme bakış açısıyla izlenirse büyük keyif verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.