Sen Kiminle Dans Ediyorsun? Filmi

Pazar günü kötü bir kahvaltı macerasından sonra arkadaşlarımız ile gidelim gülelim film izleyelim dedik. Vizyona yeni giren ve fragmanı hoşumuza giden Sen Kiminle Dans Ediyorsun? filmini izlemeye karar verdik.

Açıkçası normalde belli başlı kişilerin oynadığı Türk filmelerine giderim ama pazar günü gitmediğimiz film kalmadığı için bu filmi seçtik. Çünkü genelde komedi dalındaki Türk filmleri fragmandan öteye geçemiyor. Tüm espirileri fragmanda kullanıyorlar, film güzeldir diyoruz bir izliyoruz tüm komik sahneler fragmandan ibaretmiş diyerek verdiğimiz 20 TL ‘ye acıyoruz. Bu filmdede aynısı olmaz diyerek korka korka bilet aldık.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun? Filmi ‘nin konusu ” Ailesini kaybetmiş bir kız intiharın eşigine kadar gelmiştir. Yolları Şengül ‘ün dans okulunda kesişir ve bir dans yarışmasına katılırlar. Bu arada gelişen olaylar kızın hayatını değiştirecektir. ” Konusu bundan ibaret arkadaşlar. Oyunculara gelirsek Binnur Kaya ( Şengül ) tam düşündüğüm gibi resmen döktürmüş. Gerçekten çok büyük bir oyuncu. Boyu küçük ama içinde resmen bir dev yatıyor. Uraz Kaygılaroğlu son zamanlarda benim dikkatimi çeken bir oyuncu ve gayet başarılı. Bence önümüzdeki yıllar ismini çokça duyacağımız büyük bir oyuncu olacaktır. Çünkü her karaktere bürünebiliyor ve size bunu aktarabiliyor. Bir bakmışsınız duygusal görüyorsunuz aynı karade hemen deli gibi görüyorsunuz geçişleri gerçekten çok iyi. Demet Özdemir ‘i ise bir çoğunuz No.309 dizisinden tanıyorsunuzdur. Bu filmdede gayet güzel bir oyunculuk çıkarmış tabi buna güzelliğide eklemeyi unutmamak gerekiyor. Diğer beğendiğim oyuncu normal şartlarda bile yüzünü görmemle içimde gülme hissini uyandıran oyuncu Okan Çabalar, gerçekten çok komik bir yüzü var. Filmde de resmen tüm sahneleri çok iyiydi. Onun olduğu sahneler güldürdü.

Filme genel anlamda bakarsak vasatın biraz üstünde bir film diyebilirim. Büyük umutlarla gitmezseniz sizi eğlendirebilir. Yani zamanınız varsa izlenebilecek bir film. Televizyon filminden öteye gidemez. Aslında bu tip filmler televizyon filmi için çekilir ve vizyona girmez ama Türkiye ‘de bu kültür gelişmediği için çekilen her film vizyona giriyor. Bunun sonucunda kalitesiz film sayısı artıyor. Buda bize zaman ve para kaybettiriyor. Film 10 üzerinden 6 ‘yı geçemez. Ayrıca filmde bazı sahnelerde duygusallıkta var.

SONUÇ
Paranız ve zamanınız varsa gidip izlemenizi tavsiye ediyorum. Çocuklarla izlmenizi önermiyorum çünkü bir çok sahnede küfürlü içerik mevcut.

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.