Dead Space 3 Oyun İncelenmesi – Türkçe Yaması ve Sistem Gereksinimleri

Dead Space 3 oyunu hakkında ki tüm bilgilerimi sizlere de aktarmak istiyorum arkadaşlar. Bu bilgiler içinde Dead Space 3 türkçe yama, Dead Space 3 hilesi, Dead Space 3 tam çözümü yani save dosyası ki bizzat ben bitirdim ve Dead Space 3 için sistem gereksinimleri hakkında bilgi vereceğim.

Resmi kendi oyunumdan çektim.

Dead Space 3 Konusu ve Genel Bilgiler

Oyunun single player ‘ı mevcut isterseniz de multiplayer olarakta oynayabilirsiniz. ( Ben oyunu torrrent olarak temin ettim isteyenlere yardımcı olabilirim. İsteyenler yorum kısmandan isteyebilir.) Oyunun piyasaya çıkış tarihi 2013 arkadaşlar kendi yapım yılına damga vuran oyunlardan. Oyunun türü ise hayatta kalma ve korku üstüne kurulu bir oyun. Konumuz bir Uzayda bir Dünyada geçmekte. Dünyayı zombi gibi yaratıklardan kurtarıyoruz ayrıca bunların kaynağını araştırıyoruz. Tabi bu sırada az kaynakla çok iş yapmamız lazım. Oyunda çok değişik silahlar mevcut ve bu silahları kendimize göre modifiye edebiliyoruz. Bölümlere göre özel kıyafetlerimizi giyiyoruz. Dead Space 3 grafik olarak hoşuma gitti arkadaşlar. Bir tek merdivenlerden inme ve çıkma olayını çok abartmışlar.

Birazda oyunun oynanışı hakkında biraz bilgi vermek istiyorum F tuşuna bastığınız zaman çekim gücü oluşturuyorsunuz. Gücünüzün yettiği her cismi kaldırıp istediğiniz yere atabiliyorsunuz yada size doğru çekebiliyorsunuz. Star Wars ‘taki Jedi ‘ler gibi güç sizinle olsun. C tuşu ise her şeyi yavaşlatıyor. Size saldıran yaratıkları veya pervanelerin arasından geçerken pervaneyi yavaşlatmak için. Space yani boşluk tuşu ‘nun iki fonksiyonu var ilki yerdeki nesnelere veya yaratıklara tekme atmak diğer görevi ise silahınızla hedef aldığınız zaman basarsanız silahınızın 2. özelliği aktif oluyor. ( Artık modifiye ile 2. özel atışa ne eklediyseniz o ) , oyunda sıçrama özelliği bulunmamakta.

Oyun baya uzun sürüyor, 2-3 gün boyunca günde 7-8 saat oynadım arkadaşlar. Ses efekleride gerçekten iyi kulaklık ile gerilim dahada artıyor.

Dead Space 3 Sistem Gereksinimleri

Benim pc ile full grafik ayarları ile tek bir donma olmadan oynayabildim arkadaşlar. Benim bilgisayarın özelliklerini bu makalemde anlatmıştım bakabilirsiniz.

 • WINDOWS XP (SP3), Vista (SP1) veya WINDOWS 7
 • 2.8 GHz işlemci veya dengi
 • 1 GB RAM (XP), 2 GB RAM (Vista veya Windows 7)
 • NVIDIA GeForce 6800 ya da daha iyisi (7300, 7600 GS ve 8500 minimum sistem gereskinimlerinin altında kalmaktadır)
 • ATI X1600 Pro ya da daha iyisi (X1300, X1300 Pro ve HD2400 minimum sistem gereksinimlerinin altında kalmaktadır)
 • 256MB Video Card ve Shader Model 3.0
 • DirectX 9.0c son versiyonu
 • En az 14 GB boş alan

Dead Space 3 Türkçe Yaması

Bu yama oyunun menüleri ve oyun içindeki alt yazılar vs. hepsini türkçe yapıyor. Yama yapmak çok basit. Dosyanın içindekini tek tık ile kurmanız yeterlidir.

TÜRKÇE YAMA İNDİR

Dead Space 3 Save Dosyası

Dead Space 3 oyununu zorda olsa bitirdim arkadaşlar. Bir çok yerde çok zorlandım benim gibi zorlananlar olabilir diye size kendim bitirmiş olduğum save dosyasını vereceğim. İndireceğiniz dosyayı C:UsersHpDocumentsEA GamesDead Space 3 buraya yapıştırın. Oyuna girerken benim save dosyasını seçip açın.

SAVE DOSYASI İNDİR

Dead Space 3 Hilesi

Size tavsiyem oyunu hileli bitirmeyin ama oyunu bitirdikten sonra zevkine oyunun zorluk derecesini hard yapıp hile ile oynayabilirsiniz. Hileyi kendim de denedim hilede her şey var. Sınırsız silah, sınırsız mermi, ölümsüzlük, sınırsız oksijen, hızlı koşma.Hileyi kullanmak için size vereceğim dosyanın içindeki programı çalıştırın sonra oyunu açın. Klavye üzerindeki numaralardan istediğiniz hileyi açıp kapatabilirsiniz.

HİLEYİ İNDİR

SONUÇ
Dead Space 3 oyununu daha önce oynamadıysanız kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyorum. Oyunda takıldığını yerleri bana sorabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Oyun hakkındaki bilgilendirmeler çok güzel olmuş. Oldukça detaylı bilgiler var. Teşekkür ederim.

 2. Yorumunuz için teşekkürler.

 3. Bilgisayarım kaldırır mı kaldırmaz mı diye tereddüt ediyordum sayenizde oyunun sistem gereksinimleriyle kendi bilgisayarımın sistem gereksinimlerini karşılaştırdım ve bilgisayarımın oyunu kaldırabileceğini öğrendim. En kısa zamanda Dead Space 3 edineceğim ve oynayacağım. Teşekkür ederim

 4. akın akın sistem gereksinimlerini arıyordum buldum sagolun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.