Titanfall 2 PC İçin İncelemesi – Save Dosyası ve Sistem Gereksinimleri

Bugün Titanfall 2 PC oyunu hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum arkadaşlar. Oyun hem single player hemde multiplayer şeklinde oynanabiliyor. Parası olan kesinlikle multiplayer denesin bırakamassınız.

Titanfall 2 ‘de robotları yöneteceksiniz arkadaşlar. Şimdiden heyecanlandığınızı duyuyorum. Bazı bölümler karakteri yöneteceksiniz bazende Titan Robotunuzu. Titana bindiğiniz zaman oyun daha bir başka güzel oluyor. Önünüze gelenleri daha güçlü ve büyük silahlar ile imha edebiliyorsunuz. Titan kullandığınız zaman düşmanda Titan ile saldırıyor. Oyun sonuna kadar Titan için bir çok silah seçenekleri geliyor. Silahlarınızı F1 tuşa basarak seçebilirsiniz. Tüm Titan silahlarının özel atışı Q tuşudur. G tuşuda kullandığınız silaha göre kalkan, ışınlanma, mayın döşeme, sis vs. özellikler vermektedir. Titana E tuşu ile inip biniyorsunuz. Oyun oynarken kendi Titan ‘ınız ile konuşuyorsunuz Titan soru sorduğu zaman X veya V tuşuşları ile cevap veriyorsunuz ama verdiğiniz cevap oyunun kaderini değiştirmiyor.

Oyunun hikayesi 7-8 saat içinde bitiyor. Bence biraz kısa sürüyor oyun ama çok sarıyor bırakamıyorsunuz ve zaman nasıl geçmiş anlamıyorsunuz bile. Oyunda takılacak yerler yok arkadaşlar gayet akıcı ve zor değil. Grafikler muhteşem diyebilirim. Crysis oyununu sevenler bu oyuna bayılacaklar. Oyunu nereden indirdin diyenler yorum kısmına yorum bırakırlarsa onlara dönüş yapacağım. Blogumda illegal paylaşımlar yapmıyorum. 😌😋

Titanfall 2 Oyunun Kurulumu

Oyunu indirdiğiniz zaman kurulum sırasında dil seçiminde dikkat edin. Opsiyonel olarak Titanfall 2 çinçe açılıyor. Hemen next demeyin dil seçme sırasında ingilizceyi seçiniz. Yoksa benim gibi oyunu tekrar kurarsınız. 😅

Titanfall 2 Sistem Gereksinimleri:

Benim bilgisayarın özelliklerini bu yazımda anlatmıştım. Ben bu özellikler ile iyi seviyede hiç bir sıkıntı yaşamadan akıcı bir şekilde oyunu oynayabildim.

Minimum Sistem
OS: Win 7/8/8.1/10 64bit
CPU: Intel Core i3-6300t or equivalent [4 or more hardware threads]
RAM: 8GB
HDD Free Space: 45GB
GPU : NVIDIA Geforce GTX 660 2GB or AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: 11
Internet Connection: 512Kbps or faster

Önerilen Sistem
OS: Win 7/8/8.1/10 64bit
CPU: Intel Core i5-6600 or equivalent
RAM: 16GB
HDD Free Space: 45GB
GPU: NVIDIA Geforce GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 480 8GB
DirectX: 11
Internet Connection: 512Kbps or faster

Ultra 4K60 Sistemler için
OS: Win 7/8/8.1/10 64bit
CPU: Intel Core i7-6700k or equivalent
RAM: 16GB
HDD Free Space: 45GB
GPU: NVIDIA Geforce GTX 1080 8GB
DirectX: 11
Internet Connection: 512Kbps or faster

Titanfall 2 Save Dosyası

Belki takıldığınız yerler olur arkadaşlar onun için benim bitirdiğimi %100 save dosyasını paylaşacağım. Bu sayede istediğiniz yerden devam edebilirsiniz. İndirdiğiniz save dosyasını aşağıdaki yolu izleyerek aynı yere yapıştırın sonra oyuna girin.

C:UsersUserNameDocumentsRespawnTitanfall2
DOSYAYI İNDİR

Aklına takılan veya oyunda takıldığınız yerleri bana sorabilirsiniz. Elimden deldiği kadar yardım etmeye çalışacağım.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.