Yeryüzünde alimler gökteki yıldızlar gibidir.

9 Ocak 2018 Salı

FETÖ Tutuklu Sayısı 2018

Bugün Genel Güvenlik ve Uyuşturucuyla Mücadele Toplantısı vardı arkadaşlar ve bu toplantıda herkesin merak ettiği FETÖ tutuklu sayısını İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu açıkladı. Ayrıca bu toplantıda uyuşturucuya verilen mücadele hakkında da bilgi verdi. Bu konuda kendisini %100 desteklediğim her dediğinin arkasında olduğumu beyan etmek istiyorum.


Toplam Tutuklu Sayısı Fetö

İç İşleri Bakanımız, '' FETÖ 'dan 2017 yılında toplam 48.305 kişi tutuklanmıştır. Ayrıca 3 katı kadarda yani 144.915 kadar da gözaltına alınma olmuştur.'' dedi.

Bu kadar tutuklu FETÖ üyesinin bir çoğu devlet kademelerinde çalışan kişilerdi. Bu kadar büyük bir oran görünce gerçekten ülkenin her yerine sızmışlar. Bu tutuklanmalar sonrasında devletimizin işleyişi yavaşlamış olsa da kendini toparlayıp tekrar eski hızına gelmiştir. Devletimiz gerçekten çok büyük, bu kadar olay başka bir ülkede çoktan iflas etmişti. Kurumlar işlemez hale gelirdi.

ALLAH bir daha böyle bir olay yaşatmasın.


Bu makalemde aşağıdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. fetö tutuklu sayısı son dakika,fetö tutuklu sayısı ocak 2018,fetö haberleri

7 yorum:

 1. Aybüke Karaağaç9 Ocak 2018 22:06

  bu ülkeye en büyük zararı yine bu ülkenin çocukları verdi. Bizim çok çalışkan olmaktan öte bir önceliğimizin olmadığını bu şer odaklarının yüzünden ne kadar haklı bir görüş olduğu vurgusunu tekrarlamak isterim.

  YanıtlaSil
 2. Artık içerde yer kalmamış olsa gerek çoğu dava yer olmadığı için otomatik olarak düşüyor.

  YanıtlaSil
 3. Serhat Tekin10 Ocak 2018 22:50

  Ülkemin gelişmesini, ileriye gitmesini, büyümesini hazmedemeyen amerikan uşaklarının hepsine yazıklar olsun. Şimdi cezalarını çeksinler!!!

  YanıtlaSil
 4. Nehir Bilgin10 Ocak 2018 23:07

  Bunlara bedava yiyecek veriyorlar, yatacak yer veriyorlar hero tişörtüyle gezen hainlerin hepsi hakediyor ceza almayı

  YanıtlaSil
 5. Suçlu olanlar kadar suçsuzlar da tutuklandı. Tabii suçsuz olan ve bunu kanıtlayanlara yüklü tazminatlar ödendi ve ödenmeye devam ediliyor fakat suçsuz olup da haksız yere içeri tıkılanlar var mıdır? Ya da bir yanlış anlaşılmadan ötürü şuan fetö damgası yiyerek hapiste olanlar var mıdır? Çok karmaşık ve zor bir durum.

  YanıtlaSil
 6. Ridvan doganay16 Ocak 2018 17:06

  Olup bitenler nelerr maal oluyor ulkemizde. Kahve koselerinde sinavlari kazanipta memur olamayan vatandaslarimizin ve genclerin haklarini yiyen insanlar bunlar beter olsunlar beter.

  YanıtlaSil
 7. Allah sonumuzu hayırlı etsin.Bir daha başımıza gelmemek dileği ile.Şundan eminim güzel ülkem gerekli cezayı uygulayacaktır bu arsız,şerefsizlere...

  YanıtlaSil

Yorum Kuralları:
-Reklam ve tanıtım içeren yorumlar yasaktır.
-Küfür ve hakaret içeren yorumlar yasaktır.
-Anahtar kelime ile yapılan yorumlar yasaktır.
-Sadece konu ile ilgili yorumlara cevap verilir.