Basit CV Oluşturma – Basit CV Hazırlama ( TÜRKÇE )

İş arayanların en çok aradığı ” cv hazırlama formu indir, cv örnekleri türkçe, basit cv örnekleri, boş cv doldurmak istiyorum, cv örnekleri indir ” sorgular bunlar arkadaşlar. Peki internetten bulduğunuz boş cv formlarını doldurmak ile uğraşıyorsunuz. Formları doldurma sırasında bazı cv ‘ler size uymuyor, size uyanları da düzenlemek zorunda kalıyorsunuz, bu düzeltmeler sırasında hatalar meydana gelip basit bir cv hazırlamak sizin için eziyet olabiliyor. Benim dediğim yöntemi kullanırsanız internetten cv indirip, bunu tek tek doldurmak zorunda kalmayacaksınız. Dediğim yöntemle kendi cv ‘nizi oluşturabileceksiniz. Bu cv ‘niz sade ve şık bir şekilde duracaktır. Bu oluşturduğunuz cv ‘yi isterseniz mail atabilirsiniz, isterseniz yazdırabilirsiniz.

Kendi CV ‘nizi Oluşturun

Arkadaşlar internette form araştırmanıza gerek yok. Hemen kariyer.net ‘e giriniz. Hesabınız yoksa oluşturmak 1 dk. sürüyor merak etmeyin. Neyse hesabınıza giriş yapın.

  1. En üstte ” Özgeçmişlerim ” yazıyor ona tıklayınız.
  2. Sağ tarafta ” Yeni Özgeçmiş Oluştur ” ona tıklayınız. 2 seçenek çıkacak Türkçe – İngilizce hangi şekilde doldurmak istiyorsanız onu seçiniz.
  3. Özgeçmişinize bir isim verin
  4. Karşınıza 3 seçenek çıkacak. Seçenekler demek istiyor ki oluşturduğunuz cv ‘yi kimler görebilir. Benim önerim ” Sadece başvuru yaptığın firmalar ” seçin.

Bu kadar arkadaşlar cv ‘niz oluşmuş oluyor. Size sadece bilgileri doldurmak kalıyor. İletişim bilgilerinizi, kişisel bilgilerinizi, iş deneyimlerinizi, eğitim bilgilerinizi vs. özelliklerinizi doldurun. Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi 1-2 dk. içinde cv ‘niz hazırlandı.

Hazırladığınız cv ‘yi resimde gördüğünüz gibi sağ kısımda isterseniz direk yazdırabilir veya mail atabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.