War Dragons Hile Var mı?

Arkadaşlar War Dragons oyununu 1.5 yıldır oynuyorum ve +200 lvl oldum. Bir çok arkadaşım hile bulabilmek için ya hesaplarını çaldırdılar yada hesapları banlandı. Google ‘de ” war dragons hile türkçe, war dragons apk hile, war dragons elmas hilesi, war dragons hile apk ios ” diye arama yaptığınızda karşınıza hep yabancı siteler çıkacaktır. Bu sitelere girdiğinizde bazıları sizden mail adresiniz ve şifresini isteyecektir.
Eğer e-mail adresinizi ve şifrenizi girdiğiniz an hesabınız çalındı bilin, geçmiş olsun. Bazıları da sizden açılan sayfadaki reklamlardan birine tıklayıp paketleri satın almanızı isteyecektir. Paketler ucuz gibi duruyor ama kabul ettiğiniz an haftalık 40 tl gibi bir ücret telefon faturanıza yansıyacaktır.

Kısacası bu hile olayı benim 1.5 yılda yaptığımı siz 1.5 ayda yapmaya kalkarsanız hesabınızdan olursunuz demek. ” Şimdi hile yok mu? ” Diyenleriniz olacaktır. Evet arkadaşlar War Dragons oyununda hile vardır. Oyunda benim gördüğüm kadarıyla saat, yumurta, destek hileleri mevcut. Elmas veya yakut hilesini tam olarak çözememişler sanırım çünkü o zaman hesap ayarları bozuluyor. Elmas eksilere düşüyor.

WAR DRAGONS ÜCRETSİZ KAYIT   

WAR DRAGONS ÜCRETSİZ KAYIT   

Yukarıda saydığım hileleri yapanların hepsi şuan banlandı arkadaşlar. Gümüş ve platin liginde göze çarpmadan istediğiniz kadar hile yapabilirsiniz ama safir 1 veya elmas ligine çıktığınız an banlanıyorsunuz. Çünkü safir ve elmas ligde Atlas Haritası açılıyor bu demek oluyor ki en iyi 100 takım arasına girdiniz demek. Hesaplar tek tek inceleniyor demek. Sizin alt liglerde hile ile yaptığınız büyük sıçramalar direk adminler tarafından görülmektedir. Sonra adminlere çamur atanları çok gördüm. Beni haksız yere banladırlar diye. Şunu da belirtim banlanıp ta açılan hesap görmedim. Hile yapmadan bunu düşünün derim.

War Dragons mail adresinizi değiştirmek isterseniz bu makalem size yardımcı olacaktır.
War Dragons nasıl oynanır? diyorsanız bu makaleme bakabilirsiniz.

ETİKETLER :

YORUMLAR

 1. Merhaba bu oyunu bende oynuyorum. 29.levelim benide takımınıza alır mısınız

 2. Bizim clan 150 lvl üstü alıyor hocam 🙂

 3. Sizin klan hangisi profesör

 4. Var mı? Derseniz illaki vardır ama en hileci demek doğru olamaz. Her takımda hatta her oyunda hile yapanlar çıkacaktır. Önemli olan sizin yapmamanız. Yapanlarıda şikayet etmeniz.

 5. Ben 10 lwl limon sizce ne yapmalıyım

 6. Hilesiz oynarsanız yavaş ama sağlan ilerlersiniz. İleriki zamanlarda hesabınızı yüksek fiyatlara satabilirsiniz. Hileli olursa anlaşılıyor ve banlanıyorsunuz veya hesabınızı satamıyorsunuz.

 7. Ne gibi bir yardıma ihtiyacınız var hocam?

 8. mor yumurtayı nasil temin ederiz

 9. Yardımcı olabilir misin ?

 10. Mor seviye ejderhalarınızı tekrar çiftleştirerek elde edebilirsiniz. Geç cevap verdiğim için özür dilerim, gözümden kaçmış yorumunuz.

 11. Eee oyunda hile nasil calisiyor peki onu anlatmamissin 🙂

 12. Çünkü yapmamanız için uyarı mahiyetinde yazdım makaleyi hocam 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.