War Dragons Mail Adresi Değiştirme

Arkadaşlar 1.5 yıldır telefonumda oynadığım ejderha üretip, geliştirme üzerine dayalı 3D strateji oyunu. Şimdiye kadar oynadığım en iyi oyunların başında geliyor diyebilirim. Oyun kendi içinde ittifaklardan oluşuyor ayrıca bu ittifaklar kendi aralarında devamlı 4 günlük yarış içine gidiyorlar. Bu etkinlikler çeşit çeşit mesela 4 gün boyunca ejder geliştirme, 4 gün boyunca savaş, 4 gün boyunca üs geliştirme gibi değişiyor.
War Dragons Nasıl Oynanır? diye merak edenler bu makalemden yararlanabilir.
Ayrıca oyun size günlük görevler vermektedir. Bunlarıda yaparak yeni ejderlerinizi çıkarmak için yumurta kazanıyorsunuz. Oyun kendi içinde çok etkileşimi olan bir mobil oyun. Hatta hesaplarınızı yüksek miktarlara satabiliyorsunuz. Hesabınızı satarken fiyatı etkilen en büyük faktörlerden biride mail adresi ile hesabınızı devretmenizdir. Peki oyuna kayıt olurken verdiğiniz mail adresinizi vermek istemiyorsanız ne yapacaksınız?

WAR DRAGONS ÜCRETSİZ KAYIT 

War Dragons Mail Adresi Değiştirme Nasıl Yapılır?

Oyunun içine girip yardım bölümünden adminler ile iletişime geçmeniz lazım. Adminlere mail adresimi değiştirmek istiyorum, yardımcı olur musunuz? Demeniz yeterli. Adminlerde size 8 adet sorudan oluşan bir takım sorular soracaklar ve bunlara cevap vermenizi isteyecekler. Bu cevaplara göre verdiğiniz e-mail adresini eskisi ile değiştirekler.

  1. Hesabın kullanıcı adı nedir?
  2. Hesabın hangi seviyedeydi?
  3. Hangi takımdaydın?
  4. Hesabın yaklaşık ne zaman ilk açıldı?
  5. Hesabın orjinal email hesabı neydi? (eğer vardı ise)
  6. Değiştirmek istediğin email hesabı nedir?
  7. Ayrıca bize iTunes ve ya Google Play hesabınla yaptığın tüm War Dragons harcamalarının faturalarını göndermen çok önemli.
  8. Hesabına en son ne zaman giriş yapmıştın?

Görüldüğü gibi sorular yukarıdadır. Bu bilgilere sahipseniz mail adresiniz 2-3 saat içinde değişecektir.

YORUMLAR

  1. Hesabımı daha fazla güvene almak için eski mail adresimin yerine yeni bir mail adresimi girmek istediğimde bir türlü war dragons mail adresimi değiştirmeyi bulamamıştım. Sayenizde war dragons mail adresimi nasıl değiştirebileceğimi öğrendim ve hesabımı şimdi yeni mail adresimle değiştirerek daha da güvene aldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.