War Dragons Nasıl Oynanır?

War Dragons, birbirinden değişik özellikleri ve güçleri olan ejderhalarınızı besleme, büyültme ve savaş üzerine kurulu 3D strateji oyunu. Peki War Dragons ‘u nasıl oynayacağız? Oynaması zor mu? diyorsanız bu makale ile sorularınızın cevabını bulacaksınız.

Öncelikle oyuna girdiğiniz an oyunun yardımcı botu gelip size oyun hakkında her şeyi tek tek anlatıyor. Ejderhaları nasıl çıkartacağınızı, bu ejderhaları nasıl geliştireceğinizi, bu ejderhaların özel güçlerinin kullanımını size tek tek uygulamalı olarak anlatacak. Ürettiğiniz ejderler ile başka üstlere nasıl saldıracağınızı, kendi üssünüzün nasıl gelişeceğini, savunmalarınızın güçlerini ve yerleşimini gene uygulamalı olacak şekilde yardımcı anlatıyor.

Bu makale mi yazdığım tarih itibarı ile oyunda 12 ana grup 139 ejder bulunmaktadır. Bu ejderler 3 sınıfa ayrılmakta avcı, büyücü ve savaşçı. Oyunu iki aşamalı düşünebilirsiniz saldırı ve savunma. Saldırıyı ejderleriniz ile yapıyorsunuz. Savunmayı ise köyünüze kurduğunuz savunma aletleri ile.

WAR DRAGONS ÜCRETSİZ KAYIT  

War Dragons Saldırı Nasıl Yapılır?

  • Yeni başlayanlar için sağ alttaki simgeye tıklayın.
  • Karşınıza sol taraftan sizden düşük, size eş değer ve sizden güçlü rakipler lvl sırası ile sıralanacaktır. Yeni başlayanlar için tavsiyem büyüleri kullanmayı öğrenene kadar zayıf rakip seçmeleri.
  • Bir adet rakip seçtikten sonra size hagi ejder ile saldıracağınızı soracaktır. Geliştirmek istediğini ejderinizi seçiniz.
  • Ejderiniz saldırı yaparken otomatik uçuyor zaten. Ejderinizi siz yön vermiyorsunuz. Sadece hangi hedefe saldıracağını beliryebiliyorsunuz. Hedefleri yok etmek için seçtiğiniz ejder savaşçı ise elinizi ekrandan çekmeden, ejderiniz avcı ise hedeflere birden fazla tıklama yaparak, ejderiniz büyücü ise 3 hedef üzerinden seçebiliyorsunuz. Sol taraftan da istediğiniz büyüyü seçebilirsiniz.
  • Unutmayın kazanmak için bir adanın %70 ‘ni yok etmek zorundasınız.

War Dragons Savunma Nasıl Yapılır?

Oyunda savunma yapma tamamen size bırakılmış durumda, oyunda top, ok, fırtına, yıldırım, zehir, buz, ateş, dark kuleleri mevcuttur. Bu savunma aletlerini istediğiniz adaya yerleştirip geliştirebilirsiniz. Her savunmanın özel atışları vardır. Bunları sizin oyun tecrübelerinize veya zevkinize göre yerleştirebilirsiniz.

War Dragons diğer strateji oyunlarına göre daha komplike, görsel açıdan daha kaliteli bir mobil oyun olduğu için ilk başlarda size karışık gelebilir ama 1-2 gün içinde tüm detayları öğrenmiş olursunuz. Sonra oyunu bağımlılık seviyesinde oynayacağınızdan eminim. Bir gün hesabınızı satmak veya bir başka birine devretmek istediğinizde mail adresinizi değiştirerek vermeniz lazım. Bunun için War Dragons mail adresi değiştirme makalemi okuyabilirsiniz.

WAR DRAGONS ÜCRETSİZ KAYIT  

ETİKETLER :

YORUMLAR

  1. Bu tarz oyunları çok seviyorum ama Macbook kullandığım için kasma yaratacağından veya herhangi bir .exe dosyası indirtmesinden endişeleniyorum. Çünkü oyunun bir bölümünde şu dosyayı indirip oyuna devam edin dese yapamayacağım için hiç başlamak istemiyorum. Acaba bunda da öyle bir sıkıntı yaşar mıyız?

  2. Hocam bu oyun mobil için zaten. Bilgisayarda oynanmıyor. War Dragons hilelerin önüne geçmek için PC ortamında oynamayı engelliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.