En İyi Pişik Önleyici Krem Hangisi? ( Kullanıcı Yorumları ) ( Denenmiş Kremler )

Yeni doğan bebeğim için en iyi pişik önleyici krem hangisi diye yaptığım araştırmalar ve bir çok pişik önleyici marka kullandıktan sonra kendi tecrübelerimi bu yazımda sizlerle paylaşacağım arkadaşlar. Eczaneye gittiğinizde karşınıza birden fazla pişik önleyici marka çıkacaktır ve siz hangisini alacağınıza karar veremiyorsunuz.
O sırada eczacı size ne önerirse onu alıyorsunuz çünkü çocuğunuzun canı yanıyor ve siz acil bir şekilde çözüm bulmak istiyorsunuz. Peki aldığınız pişik kremi sağlıklı mı? Çocuğunuza iyi mi gelecek? gibi sorulara cevap bulamadan kullanmaya başlıyorsunuz. Burada araya girip size önceden bebek pişik kremi tavsiye etmek istiyorum.

Pişik kremi seçerken en önemli dikkat edeceğiniz nokta içinde çinko oksit olmasıdır arkadaşlar. Çinko bebeğinizin idrarı ile vücudu arasında ince bir tabaka oluşturup derisinin zarar görmesini engelliyor.

En İyi Pişik Önleyici Krem Markaları ve Fiyatları Nedir?

Piyasada bir çok çeşit pişik kremi mevcuttur. Bunların arasında en etkili pişik kremleri ise Mustela, bepanthol, chicco, sebamed, desitin, sudocrem bu kremleri her eczanede ve her internet sitesinde bulabilirsiniz. Ben piyasadaki her 10 anneden 7-8 kişinin önerdiği 2 keremi kendi kız çocuğumda denedim arkadaşlar. Mustela ve sudocrem markalarını kullandım. Bu markaları anlatmak ile başlamak istiyorum.

Mustela Pişik Kremi

Bu kremi size özel bir makale yazarak anlatmak istiyorum arkadaşlar. Buyrun makalemi okuyabilirsiniz. Mustela pişik kremini kullanan diğer kullanıcıların yorumları.

Sudocrem Pişik Kremi

Yukarıdaki krem gibi bunun içinde ayrı bir makale hazırlayacağım arkadaşlar ama diğer kullanıcı yorumlarını paylaşmak isterim.

Bepanthol Pişik Kremi

En önemli özelliklerinden biri içinde parfüm, parapen ve renklendirici içermemesidir. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sebamed Pişik Kremi

En etkili bebek pişik kremlerinden biridir arkadaşlar. Ph değeri 5.5 ve içinde Titanyum dioksit içeriyor ama ben çinko oksit içeren bir ürün almanızı öneririm. Ayrıca içinde parapen içermiyor.

Desitin Pişik Kremi

Parfüm ve parapen içermeyen bir pişik kremi arkadaşlar. İçinde %25 çinko oksit bulunuyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.