War Dragons Etkinlik Takvimi 2018

War Dragons oyunu hakkında bilgileri bu makalemde anlatmıştım arkadaşlar. Bugünde oyunun etkinlik tarihlerini paylaşacağım. Biliyorsunuz War Dragons oyununda etkinlikler çok önemli. Etkinliklerden bir çok ödül kazanıyorsunuz tabi bu ödüllerin en önemlisi siğil.
Siğilleri biriktirip yeni sezon ejderhalarını ve bunların sürücülerini alabiliyorsunuz. Tabi bunları almak o kadar kolay değil. Her etkinliği üst sıralarda bitirmeniz lazım ki daha çok siğil kazanabileseniz.,

Tabi etkinlikleri üst sırada bitirmek için önceden hazırlık yapmanız lazım. Mesela ejderha geliştirme etkinliği için ejderhalarınıza xp kazandırıp geliştirmelerini et etkinliğinde kullanmak gerek. Savaş etkinlikleri içinde şifa ve enerji paketleri biriktirmeniz gerekiyor. Tabi bunları yapabilmeniz için etkinliğin ne zaman geleceğini bilmeniz gerekiyor.

War Dragons ‘ta Hile Var mı?

Bende bu etkinlik takvimini sizinle paylaşmak istiyorum. Bu sayede etkinliklere önceden hazırlanıp üst sıralara çıkma şansınızı arttırmada yardımcı olacağım. Bir teşekkürü çok görmesseniz sevinirim. 😇 War Dragons Etkinlik Takvimi ingilizce ama arkadaşlar. Az biraz ingilizceniz varsa anlarsınız zaten. Aylar içinde hafta hafta hangi etkinliğin geldiği yazıyor arakdaşlar.

War Dragons Mail Adresi Değiştirme

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.