Dexter Ayakkabı Şikayeti

Merhaba arkadaşlar bugün size Dexter ayakkabı firmasının yaptığı yanlışı anlatmak istiyorum. Sanırım Dexter ‘ı biliyorsunuzdur genelde sıcak şehirlerimizde daha çok kullanılan bir ayakkabı markası.
Çünkü deri özelliği ile ayaklarımız daha ferah ve sağlıklı kalabiliyor. Adana ‘da yaşan biri olarak bir yılın 10 ayı bu ayakkabıyı giyebiliyorum ve çok memnunum. Lise yıllarımdan itibaren severek aldığım ve kalitesiyle övündüğüm markaydı taki bugüne kadar.

3 yıl önce aldığım ve garantisi biten ayakkabımın ön yan kısmından ufak bir açılma meydana geldi. Hatta derisinde bir sıkıntı yok sadece dikişlerinden açılma meydana geldi. Bende resmi internet siteleri http://www.dexterayakkabi.com/ üzerinden iletişime geçtim. Kendilerine garantisi bitmiş ürünümün durumunu içeren bir mail attım verdikleri cevap gerçekten hiç yakışmadı. Verilen cevap ” Garantisi bitmiş ürünleri tamir etmemiz maalesef mümkün olmadığı gibi yürürlükteki KDV tebliğleri sebebiyle sizden direk üründe kabul etmemiz imkansız. Garanti bakımları için yetkili satıcınızın ürününüzü bize göndermesi gereklidir. ”

Ben zaten ürünümün ücreti karşılığı yapılmasını istemiştim ama gene de yapamadıklarını belirttiler. 300+ TL üstü verip aldığım ürünü şuan kullanamıyorum. Gerçekten bu kadar büyük bir firmanın kalitesine yakışmayan bir davranıştır. Bir daha almayı düşünmüyorum.

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.