Gaziantep ‘in En Büyük Pet Shop Mağazası – birevcil

Arkadaşlar bugün size Gaziantep ‘in en büyük pet shop mağazası ‘nı sizlere anlatmak istiyorum. Mağaza ‘nın sahibini Şükrü Bey ‘i bizzat tanıyorum. Ayrıca kendisi Antep ‘li ve emekli mühendis ‘tir.
Bu pet shop mağazasını önceki sahiplerinden devir aldı ve ismini birevcil olarak değiştirmiştir. Şuan da mağazasın da yok yok 😎 kedi-köpek mamalarından tutunda, yüzlerde balık çeşitlerinden, kanarya, sultan papağanı, hint bülbülü gibi özel kuşlara kadar bir çok havyan dostlarımız var ve bunlar içinde bin bir çeşit malzemeler toptan fiyatına satılmaktadır.

Fiyat konusunda size şöyle garanti verebilirim  Şükrü Bey iş prensibi olarak insan kazanmak odaklı birisidir. Para kazanmak kendisi için her zaman 2. Planda kalmıştır. Onun için alışveriş yapmayacak bile olsanız kesinlikle oturup çay içmenizi isterim. Kendisi hoşsohbet birisidir. Aldığınız ürünler içinse Gaziantep ‘in en ucuz pet shop ‘u diyebilirim.

Ayrıca size ürün satmak için, sizin bilgisizliğinizden yararlanıp elinde kalan ürünleri satmaya çalışmayan dürüst bir esnaftır. Hatta mağazasına gittiğinizde aklınıza gelen tüm soruları sorabilirsiniz. Size bilgi vermeyi seven bir kişidir. Her gittiğinizde yeni bir bilgi öğrenebilirsiniz. Zaten kendisi yıllarca kendi evinde bir çok balık ve bitki çeşitlerini yetiştirip üreten bir kişidir. Ayrıca yıllarca kuş türlerini de yetiştirip üretmiştir. Bu kadar tecrübe ‘nin üstüne pet shop açmaya karar vermiştir. İyi açmış Antep ‘liler gerçekten çok şanslılar. Gerçi saolsun istediğim ürünleri Adana ‘ya kargolu yor.

Pet Shop İsmi: birevcil
Adresi: Aydınbaba Mah. 4 Nolu Sokak No.34 Şahinbey/Gaziantep
Telefon: 0342 220 04 75 – 0533 488 89 81
Facebook Adresi: https://www.facebook.com/birevcil
İnternet Sitesi: http://www.birevcil.com/   gerçi şuan yapım aşamasında.

Pet Shop ‘ta bulunan bazı;
Kuş türleri: Yorkshire, larkshire, Alman mozaik kanarya, çek, tepeli, jumbo, show jumbo muhabbet, hint bülbülü, bengal ispinozu, sultan papağanı, sevda papağanı, cennet papağanı, jako

Balık türleri: Japon balığı çeşitleri, ciklet çeşitleri, canlı doğuranlar, tetra çeşitleri, challenger, pacu, ramirezi, vatoz çeşitleri, çöpçü balığı gibi bir çok çeşit var. Tabi bunlar benim gördüklerim yoksa daha fazla çeşit bulabilirsiniz.

Mağazada yüzlerce ürün bulunmakta arkadaşlar. Ben hepsini sizinle paylaşamıyacam onun için kendiniz gidip görmelisiniz. Giderseniz benden selam söyleyin Şükrü Amcama.

28 Ağustos 2021

Soğuk Yenen Yemekler

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.