Blogger Panelim İngilizce Oldu

Arkadaşlar bugün blog siteme giriş yaptığımda panelimin ingilizce olduğunu gördüm. Blogger sistem kullandığım için ayarlardan dil seçeneklerine baktım Türkçe.
Aklıma google ayarlarından mı? Diye geldi baktım oradan da değil. Sanırım blogger güncelleme yapıyor. Yada genel bir sorun var. Şuan için çözüm yok gibi arkadaşlar sadece beklemek gerekli diye düşünüyorum. Çözüm bulan varsa bizimle paylaşırsa sevinirim.

Araştırmalarıma göre dil sorunu önceden de olmuş arkasına güncelleme gelmiş. Eğer blogger ‘a güncelleme gelirse hangi özellikler gelir sizce? Ya da şöyle sormak isterim sizin en çok istediğiniz yeni özellik ne olurdu?

Ben kategori sisteminin gelmesini çok isterim. Etiketleri kategori gibi kullamaktan sıkıldım açıkçası 🙂

© Copyright 2018 – Tüm Hakları Saklıdır

Profesörün Günlüğü

27 Aralık 2017

YERKUŞAĞI

28 Ağustos 2021

Soğuk Yenen Yemekler

ETİKETLER :

YORUMLAR

  1. Aynen benm de öyle oldu ve etiketleri kategori olarak kullanmak çöp gibi oldu..habire siliyorum etiketleri

  2. Bende etiketleri kategori olarak kullanmaktan son derece memnunum aslında. WordPressde çektiğim zorluklardan biri. Amatör bilgimle yazıyorum çünkü. Sayfa açmayı filan bilmiyorum hiç.
    Bir İngilizce bir Türkçe oluyor blogger panelim. Son birkaç gündür.

  3. Evet benim de olmuştu bugün düzeldi. Yardım-geri bildirim gönder kısmından dil ayarlarının Türkçe olduğu kısmı ekran görüntüsü olarak gönderdim. Yazı olarak da dil ayarım Türkçe gözüküyor ama değil diye yazdım.

  4. Aynen dilek hanım ben artık etiket eklemiyorum.

  5. Aslında katergori oluşturmak, sayfa oluşturmaktan çok kolay. Mesela wp te var hemen oluşturuluyor.Bence blogger a kesinlikle eklenmeli diye düşünüyorum. Kullanmak istemeyenler içinde pasif aktif seçeneği konulabilir.

  6. Metin hocam bende hemen deneyeceğim bilgi için teşekkürler.

  7. Aynı sıkıntıyı bende yaşadım ve üç gün içinde otomatik olarak düzeldi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.