Prego Moon Light Dönence Kullananlar? ( Kullanıcı Yorumları )

Kızım için ayın 15 ‘de Prego Dönence aldık arkadaşlar. Size bugün dönencenin kalitesinden, nasıl aldığımdan ve fiyatından bahsedeceğim.
İnternete uzun araştırmalarım sonucu Prego markalı dönence üzerinde karar kıldım ve iyi ki almışım dediğim bir ürün oldu. Çocuğumu yatağına yatırdığım zaman dönence ‘ye bakıp uykuya dalabiliyor. Uykuya dalmasa dahi müzik ve dönence ‘nin hareketi ile sakinleşerek 20-30 dk. boyunca yatağında yatıyor.

Dönence fiyatlarına baktığımızda Prego markalı dönence 89 TL ile ortalama bir fiyata sahipti. Yani fiyat performans ürünü olarakta görülebilir. Çünkü 100 TL ‘den aşağı tanınmış dönence markası yok. Hatta Fisher Price marka dönenceler 150 TL ‘den başlayıp 250 TL ‘ye kadar gidiyor. Bence hiç gerek yok arkadaşlar hepsi aynı görevi yapıyor içiniz rahat olsun. Altta sizin için hazırladığım video bulunmaktadır izleyeblirisiniz. Ayrıca kanalıma abone olursanız çok sevinirim. Bu sayede yararlı videolarımı takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCbGUvN1eddWfuoQwln1xrVQ?view_as=subscriber

Gelelim bizim dönenceye 🙂 Plastiği gerçekten sağlam. Öyle elde kalacak bir tarafı yok. Ahşap beşiğe tam oturdu. Plastik bir vida ile iyice sıkıp oturtuyorsunuz bir daha oynamıyor.

  • Ses açma kapama özelliği mevcut.
  • Ses kısma arttırma özelliği mevcut.
  • Sessiz sadece dönence çalışabiliyor.
  • Dönence mekanizması çok sessiz.

Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi dönence mekanizması ve tüm oyuncakları takılmış şekilde sapasağlam duruyor. Ürünü gittigidiyor üzerinden aldım. Kargolama çok çok iyi geldi. Dönencenin kutusunun üstü ayrıca kartonla kaplanmış ve kırılır etiketi yapıştırılmış.

Kutuyu açtığımda parçalar orijinal poşetlerine ve kutuya sabitlenmiş şekildeydi.

SONUÇ: Kesinlikle alınır. İçiniz rahat olsun ama tek eksiği ışığı eğer oda olsaydı 10 üzerinden 10 alırdı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.