PUBG Mobile Bilgisayarda Donmadan Sorunsuz Şekilde Oynamak

Merhaba arkadaşlar, bugün size PUBG oyununu bilgisayarda ücretsiz şekilde nasıl sorunsuz oynayacağınızı elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım. Biliyorsunuz hayatta kalma oyunu olan PUBG steam üzerinden 69 TL civarı bir fiyata satın alıp oynayabilirsiniz ama buna gerek kalmadan da pubg mobile emulator sayesinde artık bilgisayarınızda ücretsiz şekilde arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.

Oyunun mobil sürümünü bilgisayarda oynamak için size bir emulator lazım arkadaşlar. Piyasada bir çok isim yapmış emulator var mesela BlueStacks ama bu programda PUBG donmaktadır arkadaşlar. Bizzat indirdim oyunu kurdum ve denemedim ama oynanamayacak kadar kastı ve oyundan çıkmak zorunda kaldım. Sizi bu donma, kasma sorunundan kurtarmak istiyorum beyler.

İşte PUBG Mobile resmi emulator ‘ü pubg mobile tencent ‘i yayınladı arkadaşlar. Bu emulator ile oyunu sıfır sıkıntı ile oynayabilirsiniz hatta kendi orta seviye bilgisayarımda bile hiç bir sorun olmadan akıcı bir şekilde oynayabiliyorum. Ayrıca PUBG mobile emulator güncellemeye gerek kalmadan kendi kendinede güncelleme yapıyor arkadaşlar. Gerçekten Tencent bu işi biliyor.

PUBG Mobile PC ‘de Oynama

Arkadaşlar basite indirgemek için madde madde resimler ile anlatacağım.

 1. Tencent yayınladığı oyunun orijinal emulator adresine giriniz. TIKLAYINIZ
 2. Siteye girdiğiniz zaman karşınıza çıkan DOWNLOAD yazısına tıklayınız. ( isterseniz buradaki yazıya da tıklayabilirsiniz )
 3. Programı bilgisayarınıza indirinip kurunuz. ( İndirdiğiniz setup ismi Tencent Gaming Buddy bu şekilde görünecek )
 4. Programı kurduktan sonra emulator otomatik olarak PUBG Mobile oyununu yükleyecek. Sizin bir şey yapmanıza gerek yok.
 5. Emulator oyunu otomatik indirdikten sonra program oyunu otomatik olarak açacaktır.
 6. Oyun açılınca karşınıza ” Emülator saptandı. Emülator kullanıyorsa sen ve takım arkadaşların yalnızca emülator kullanan diğer oyuncularla eşleşebilirsiniz. ” diye bir uyarı çıkacaktır. Tamam demeniz yeterlidir.
 7. Artık oyundasınız arkadaşlar.

PUBG Mobile Tam Ekran Yapma

PUBG Mobile Tencent emulator için ayarlarıda çok basit arkadaşlar. Tek tuşla tam ekran yapabilirsiniz.
1 numaralı alan tam ekran yapmanızı sağlıyor.
2 numaralı alana tıklarsanız ekran görüntüsü alır.
3 numaralı alana tıklarsanız oyun oynarken oyununuzu kayıt altına alabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. NOT: SORUN ÇÖZÜLDÜ

 2. bende yükleniyor da kaldı ne yapmam lazım acilll
  https://hizliresim.com/jg29pG

 3. Sorunu çözdüğünüze sevindim.

 4. ben hepsini yaptım ama oyun açılmıyor mobilde bile oynanılan oyun pcmde oynayamıyorum neden acaba

 5. Öyle ahım şahım bir özellikli bilgisayar gerekli değil. Makalemde benim bilgisayarın özellikleri var. Ben çok rahat oynayabiliyorum.

 6. laptoptan oynuyorum ethrnet baglı degıl oyle gırıyorum modem dıbımde ama pıng 900 lerde gezıyo oyuzdendee kasıyo neden acıl donersenız ssevınırım

 7. ping yükselmesinin birden fazla sebebi olabilir Umut. Eğer internetinde sorun yok diyorsan, oyuna girdiğin sunucu etkili olabilir. Acaba hangi sunucuya giriyorsun? En az ping için Avrupa sunucularını tercih etmelisin. Oyunun açıkken bilgisayarında başka uygulamar veya programlar açık ise onlar sebep olabilir. Eğer bu sebeplerden dolayı yükselmiyorsa internetinde sorun var demektir Umut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.