Recep İvedik 6 – Afrika Film İncelemesi

Merhaba arkadaşlar, bugün haberlerde tekrar Recep İvedik serisinin 6. Filmi olan Afrika ile ilgili haberler gördüm. Bende bir Recep İvedik hayranı olarak film çıkmadan görüşlerimi yazmak istedim. Öncelikle ” Recep İvedik 6 ne zaman çıkacak? ” diye soranlar var. Film sanırım 2019 Şubat ayında çıkacak. Bu film için ön gösterim biletlerini alıp ilk izleyenlerden olmak istiyorum çünkü gerçekten beni güldüren absürt komedi filmlerinden biridir.

Sadece beni güldürmediği de kesin. Türkiye ‘nin gişe rekorkmeni filmde Recep İvediğe aittir. Şahan, Recep İvedik 6 ile kendi rekorunu geçebilir gibi geliyor arkadaşlar.

Recep İvedik 6 Filmi

Recep İvedik 6 Filminin Konusu

Şahan tam olarak filmin ismini açıklamasa da görsellerde gördüğünüz gibi arka planda bir uçak dumanları tüterek düşüyor. Sanırım bu uçakta bizim Recep İvedik ‘te bulunuyor ve uçak Afrika ‘nın ıssız bir bölgesine düşüyor. Bu bölge vahşi hayvanlarla olan mücadelesi ve o bölgede yaşayan halk ile olan diyaloglarını izleyeceğiz gibi. Tahminlerime göre Recep İvediğin yanında bir goril arkadaşı olacak gibi. 🙂
Şahan Gökbahar bu film için 100 bin TL harcayarak Bursa Karacabey’deki Longoz Ormanları’nda bungalov evleri inşa ettirmiş. Ee bu kadarda harcasın değil mi? Türkiye ‘nin en çok izlenen 10 filmi arasında 4 film Şahan Gökbahar ‘ın olduğunu düşünürsek az bile diyebiliriz.

Recep İvedik Bursa Evleri

Recep İvedik 6 Fragmanı

Daha filmin fragmanı yayınlanmadı ama Şahan resmi instagram hesabından 3 tane resim yayınladı arkadaşlar.

Recep İvedik 6 Filmi
Recep İvedik 6 Filmi

Tam Size Göre Aksiyon Filmleri Burada
Tam Size Göre Bilim Kurgu Filmleri Burada
Tam Size Göre Fantastik Filmler Burada

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.