Yeryüzünde alimler gökteki yıldızlar gibidir.

18 Ekim 2018 Perşembe

Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan Şampiyonu Kim Olur?

Merhaba arkadaşlar, bugün 2019 Survivor Ne Zaman Başlayacak? Diyen hayranlar için güzel haberlerim var.  Survivor Şubat 2019 tarihinde Türkiye - Yunanistan arasında olacak şekilde başlayacakmış. Bir Survivor izleyicisi olarak bu haber beni baya heyecanlandırdı. Sebebi belirli zaten, Yunanistan la olan geçmişten gelen bir rekabet duygusu diyelim.


Bu haber aynı zamanda bende bir şaşkınlık oluşturdu çünkü Acun bir programında  '' 2006 yılında yapılan ilk Türkiye - Yunanistan arasında ki oyunlarda çok gerginlik olduğunu, neredeyse savaş çıkacağını, hatta Yunan sunucuyu annesinin arayıp şu Türkleri yenemediniz mi diye sitemlerde bulunduğunu '' söylemişti. Bunun üzerine bir daha iki ülkeyi karşı karşıya getirmez diye düşünüyordum. Ama Acun gene herkesi şaşırttı.


Acun Ilıcalı katıldığı bir programda Survivor 2019 için  "Survivor'da konseptimiz bu sene Türkiye-Yunanistan olacak. Aynı anda iki ülkede yayın olacak ve aynı gece yayınlanacak, ortak yayın olmayacak. Programların montajları farklı olacak, onların programında hayatları daha çok ekrana gelecek. Ancak oyunlar aynı olacak. Bir adada Türkler, diğer adada Yunanlılar olacak ve kıyasıya bir mücadele yaşanacak. '' bunları dedi arkadaşlar.

Tabi ki ortak yayın olmayacak çünkü Yunanistan 'ın etik anlayışı farklı olduğu için büyük ihtimal bayan oyuncuları ada da bikinili gezecektir. Bunun için her ülke ayrı montaj yapıp yayınlayacaklardır.

Survivor 2019 Türkiye Takımının Yarışmacıları

Burada yarışmacılar hakkın da kendi düşüncelerimi paylaşacağım arkadaşlar. İsteyenler kendi yorumlarını ekleyebilir. Geçen seneki tüm tahminlerim tuttuğu için bu senede heyecanlıyım. Bakalım tahminlerim tutacak mı?


Masterchef MURAT ÖZTÜRK Kimdir?
Adı: Murat Özdemir ( gerçek adıymış )
Nereli: Bolu
Yaşı: 45
Medeni Durumu: Evli ve 1 kız babası
Mesleği: Aşçı

Kendisine Yemekteyiz Murat mı, yoksa Masterchef Murat mı desek? Çünkü ilk olarak Yemekteyiz programından kovulan ilk kişi olarak ismini Türkiye 'ye duyurdu. Acun 'un kendisini ada da mikser görevini üstleneceğini tahmin ettiğinden aldığını düşünüyorum. Oyunlarda başarı gösteremeyecektir ama dili yüzünden baya ilerleyecektir diye düşünüyorum.Survivor 2019 Türkiye Takımın da kimleri görmek istersiniz?


4 yorum:

 1. Rating için kaynaklar hazır, artık ağzı açık izleyecek kitleyi hazırlamak lazım. Gelsin reklamlar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle de hocam bilinçli izleyici artık bu tür adamları görmek istemiyor. Şahsen ben istemiyorum. Ben Survivor daki kazanma hırsını ve rekabetini seviyorum, onun için izliyorum.

   Sil
 2. Murat ilginç bir isim olmuş, Master chef te izlerken bile tansiyonuma katkısı olan biri..
  survivorda iyice gergin bir ortam oluşturacaktır. stüdyo ortamında tutulamayan Murat; ıssız ada ortamında gerilimi hayli yükseltecektir.. alaca karanlık kuşağı ayarında yayınlar olacak.. haha ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. haha aynen hocam. Tansiyonumun yükselmesi için adamı görmem yeterli. Dediğiniz gibi adada ki tansiyon ile diskalifiye olabilecek kapasiteye sahip bir yarışmacı.

   Sil

Yorum Kuralları:
-Reklam ve tanıtım içeren yorumlar yasaktır.
-Küfür ve hakaret içeren yorumlar yasaktır.
-Anahtar kelime ile yapılan yorumlar yasaktır.
-Sadece konu ile ilgili yorumlara cevap verilir.