Yeryüzünde alimler gökteki yıldızlar gibidir.

26 Ocak 2019 Cumartesi

İdefix 'ten Kitap Almak

Merhaba arkadaşlar, herkese iyi hafta sonu dilerim. Ocak ayında ilk defa idefix.com sitesinden kitap siparişi verdim. Bu verdiğim sipariş hakkında sizleri bilgilendireceğim. Kargo kaç günde geldi? idefix güvenilir mi? gibi aklınıza takılan sorulara cevap vermeye çalışacağım.

idefix Güvenilir mi?

Açıkçası şimdiye kadar tüm siparişlerimi kitapyurdu ve DR 'den vermiştim. Ama Kral Katili kitabını bu iki sitede bulamayınca aklıma idefix geldi. Siteye girip hemen üye oldum. Alacağım kitabı bulduğumda diğer kitap sitelerinden 10 TL daha ucuz olduğunu gördüm. Sonra listemde alacağım diğer kitapları da sepetime ekledim. Toplamda 20 TL karım oldu diyebilirim. Bu beklemediğim bir sürprizdi. Güvenilir mi derseniz? Kesinlikle piyasadaki en güvenilir 3-4 firmadan birisidir. Gözünüz kapalı alabilirsiniz.

idefix Kargosu Nasıl?

Kargo bakımından gerçekten çok iyi geldi kutu. Kitaplar özel poşete sarılmış ve kutusunda '' DİKKAT '' etiketi vardı. Baya beğendim diyebilirim.  14.01.2019 'da sipariş vermiştim, kitaplar elime 3 gün içinde geçti arkadaşlar. 3 gün çok iyi bir süredir bu arada.


SONUÇ: Bundan sonra kitapyurdu ile idefix arasında fiyat karşılaştırması yapıp alacağım.

2 yorum:

  1. Kitap fiyatları karşılatırması için kitapmetre.com öneririm...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. İlk defa duydum açıkası. Şuan inceledim düşünce gayet iyi ama hatalar var gibi. Cadı Avcısı nı sorguladım idefix 'te tükenmiş görünüyor ama idefix e girdim hala stokto görünüyor.

      Sil

Yorum Kuralları:
-Reklam ve tanıtım içeren yorumlar yasaktır.
-Küfür ve hakaret içeren yorumlar yasaktır.
-Anahtar kelime ile yapılan yorumlar yasaktır.
-Sadece konu ile ilgili yorumlara cevap verilir.