İdefix ‘ten Kitap Almak

Merhaba arkadaşlar, herkese iyi hafta sonu dilerim. Ocak ayında ilk defa idefix.com sitesinden kitap siparişi verdim. Bu verdiğim sipariş hakkında sizleri bilgilendireceğim. Kargo kaç günde geldi? idefix güvenilir mi? gibi aklınıza takılan sorulara cevap vermeye çalışacağım.

İdefix ‘ten Kitap Almak

idefix Güvenilir mi?

Açıkçası şimdiye kadar tüm siparişlerimi kitapyurdu ve DR ‘den vermiştim. Ama Kral Katili kitabını bu iki sitede bulamayınca aklıma idefix geldi. Siteye girip hemen üye oldum. Alacağım kitabı bulduğumda diğer kitap sitelerinden 10 TL daha ucuz olduğunu gördüm. Sonra listemde alacağım diğer kitapları da sepetime ekledim. Toplamda 20 TL karım oldu diyebilirim. Bu beklemediğim bir sürprizdi. Güvenilir mi derseniz? Kesinlikle piyasadaki en güvenilir 3-4 firmadan birisidir. Gözünüz kapalı alabilirsiniz.

idefix Kargosu Nasıl?

Kargo bakımından gerçekten çok iyi geldi kutu. Kitaplar özel poşete sarılmış ve kutusunda ” DİKKAT ” etiketi vardı. Baya beğendim diyebilirim.  14.01.2019 ‘da sipariş vermiştim, kitaplar elime 3 gün içinde geçti arkadaşlar. 3 gün çok iyi bir süredir bu arada.

SONUÇ: Bundan sonra kitapyurdu ile idefix arasında fiyat karşılaştırması yapıp alacağım.

YORUMLAR

  1. Kitap fiyatları karşılatırması için kitapmetre.com öneririm…

  2. İlk defa duydum açıkası. Şuan inceledim düşünce gayet iyi ama hatalar var gibi. Cadı Avcısı nı sorguladım idefix 'te tükenmiş görünüyor ama idefix e girdim hala stokto görünüyor.

  3. idefix den 26.03.2020 tarihinde kitap aldım. Bugun 06.04.2020 olmasına rağmen hale ses seda yok.virüs var ama aynı dönemde başka bir siteden aldığım ürün bir gün sonra geldi.Almış olduğum kitapların hala kargoya verilmediğini görüyorum evde kaldığımda okumak istediğim kitaplar hala yok verdiğim siparişten dolayı çok ama çok pişmanım.

    1. Derya hanım acaba veridğiniz kitaplar stoktamıydı. Yoksa 2-3 içinde temin edilirmi yazıyordu? Çünkü bazı kitaplar depolarından temin edilmiyor direk kitapevinden geliyor. Oda zaman alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.