BKM Kitap ‘tan Siparişim Hakkında ki Yorumlarım

Merhaba arkadaşlar, bugünlerde farklı kitap sitelerinden sipariş verip, bu siteleri sizin adınıza değerlendirmeye çalışıyorum. Geçen ay idefix sitesini değerlendirmiştim. Bu ay ilk defa alışveriş yaptığım, BKM Kitap sitesini sizler için inceleyeceğim. BKM Kitap üyelik ücretsizdir arkadaşlar. Buradan BKM Kitap üyelik girişi yapabilirsiniz.

BKM Kitap Güvenilir mi?

Türkiye ‘nin en büyük online kitap sitelerinden biridir arkadaşlar. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Tabi arada BKM kitap hakkında şikayetler oluyordur ama paranızı alıp kaçma gibi bir olay söz konusu bile olmaz. En fazla tedarik süreci gecikir veya kargolama süresi uzayabilir. Ayrıca diğer online kitap alışveriş sitelerine göre daha fazla kampanyaları mevcut. Mesela her ay alt limitsiz ücretsiz kargo kampanyası çok güzel. Daha sonra 100 TL üzeri alışverişimde bir adet ücretsiz kitap seçme şansı verdi. Listemde ki 12 TL değerindeki Sherlock Holmes kitabı ücretsiz geldi.

BKM Kitap Yorumları

BKM Kitap Kargosu Nasıl?

Kitap siparişimi 03.02.2019 tarihinde, saat 18.27 verdim. Verdiğim günü saymassak 08.02.2019 tarihinde yani 4 gün içinde kargom elime ulaştı arkadaşlar. Peki bkm kitap hangi kargo şirketi ile çalışıyor? Diyorsanız bana PTT kargo ile geldi. Ücretsiz kargo kampanyasından yararlanmıştım. Belki ayrı bir ücret ödeyerek başka kargo firmaları ile siparişlerinizi göndertebilirsiniz.

Gelelim kitaplarım bana sağlam ulaştı mı? HAYIR arkadaşlar, sanırım burada kargonun suçu yok, çünkü paketleme çok kötü yapılmış. Kitaplarım, sadece balonlu naylon ‘nun içine balık istifi yapılmış şekilde konulup bana yollanmış. Tüm kitaplarımın köşeleri hasar görmüş hatta bir kitabımın kapağında yırtılma meydana gelmiş. Şimdiye kadar paketleme konusunda en kötü çalıştığım firma BKM oldu. Kitapyurdu, DR ve idefix olsun hepsi balonlu naylon korucunun dışında, karton kutulara konulmuş şekilde kargolarım geldi. Hatta kargolama o kadar kötü ve düzensizdi ki faturamı bir kitabımın arasına sıkıştırıp yollamışlar. 🙂

Paketin içinden hediye ayraçlar ve Kargo Garanti Belgesi çıktı arkadaşlar. Bu belge üzerinde ki BKM Kitap Whatsapp numarası üzerinden iletişime geçip. Hasar görmüş kitabımın resmini ve sipariş numaramı mesaj olarak ilettim. Şuan cevap bekliyorum bakalım ne gibi bir cevap gelecek.

SONUÇ: Güvelirlik açısından gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Ama kargolama rezil olduğu için bir daha alışveriş yapmam gibi duruyor.

BEĞENDİYSEN PAYLAŞABİLİR MİSİN?
  •  
  •  
  •  
  • 1
  •  
  •  
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir