Dragon Ball Super Broly Film İncelemesi

Merhaba arkadaşlar, bugün Dragon Ball Super Broly animasyon filmini izledim. Acaba Türkiye de vizyona girdimi merak ettim. Çünkü kendi şehrimde girmediğine eminim. Böyle güzel animasyonlar ülkemizde vizyona girse ve reklamı iyi yapılırsa gişe yapacağına inanıyorum şahsen.

Dragon Ball Super Broly Filminin Konusu

Goku ve Vegeta ‘nın yenemediği güçlü düşman kalmamıştır. Taki kendi ırklarından Broly ile karşılaşana kadar. Bakalım bu savaşın galibi kim olacak.

Dragon Ball Super Broly Filminin Türü

Film Animasyon, Fantastik, Macera ve Bilim Kurgu içeriyor.

Dragon Ball Super Broly Film Eleştiri ve Yorumlarım

Filmimiz Japonya yapımı olup 14 Aralık 2018 tarihinde vizyona girmiştir.  Film 1 saat 40 dakika sürmektedir. Dragon Ball Super Broly ‘nin bütçesi 8.5 milyon $ ‘dır. Film gişede 88.332.139 $ kazanmıştır

Dragon Ball ‘ı 90 ‘ların sonundan az biraz hatırlıyorum. 7 tane ejder topu toplamaya çalışan kişilerin hikayelerini anlatıyordu. Bizim adamımız Goku vücut olarak insan tipli ama kuyruğu vardı hatırlarsanız. Dolunayda dev bir maymuna dönüşüyor ama kendini kaybediyordu. O yıllardan aklımda kalan bu detayların üstüne baya koymuş anlaşılan.

Film direk aksiyon ile başlıyor ve aksiyon iel bitiyor. Yani 1 dk. soluk alamıyorsunuz. Fantastik animasyon sevenler için film nasıl başladı nasıl bitti anlamayacaksınız arkadaşlar. Bu tür animasyonları sevmeyenler için dövüş sahneleri uzun gelebilir. Karşılıklı diyaloglar yok denecek kadar az.

Animasyonu izledikten sonra Dragon Ball ‘ın dizisini izlemeye de karar verdim arkadaşlar. Filmin onda biri olsa benim için yeterli olacaktır. Dizisini izledikten sonra onun hakkında da size bilgi veririm. Ayrıca animasyonun devamı gelir gibi.

Tam Size Göre Fantastik Animasyon Dizileri Burada
Tam Sizlik Süper Güç Animasyon Dizileri Burada
Diğer Animasyon Diziler ise Burada

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.