Netflix En Ucuza Nasıl Alınır?

Merhaba arkadaşlar, bugün normal TV yayınlarından sıkılanların limanı olan Netflix ‘e en ucuz yolla nasıl üye olabilirsiniz onu anlatacağım. Artık uzun reklamları, gereksiz ajitasyonları izlemek istemiyorsanız bunların yerine, aksiyonu, gerilimi yani kısacası kaliteli dizi ve film izlemek istiyorsanız, o zaman evinize bir adet Netflix alma zamanı gelmiş arkadaşlar. Tabi bu kalite için aylık belirli bir ücreti ödemeniz gerekiyor. Aslında öyle ahım şahım bir ücret değil. Şöyle izah edim bir sigara paketi fiyatına bir ay boyunca Netflix üyeliği alabilirsiniz. Gördüğünüz gibi öyle çok uçuk bir fiyatı yok.

Netflix Üyelik Ücreti 2019

Şuan için 3 paketi var arkadaşlar bunlar;
Temel Paket: HD olmayan ve sadece tek kişi tarafından kullanılan paketi ve ücreti 15,99 TL
Standart Paket: HD paket olup, iki farklı kişi tarafından kullanılabiliyor ve ücreti 27,99 TL
Özel Paket: Ultra HD paketi olup, dört farklı kişi tarafından kullanılabiliyor ve ücreti 39,99 TL

Peki En Ucuz Netflix ‘i Nasıl Alacağız?

Yukarıdaki paketleri incelerseniz aynı anda kaç kişinin kullanabileceğini özellikle yazdım arkadaşlar. Çoğu kişi buna dikkat etmiyor. Diyelim ki evinizde son hız fiber internetiniz var ve Ultra HD, 4K çözünürlükle film ve dizi izlemek için Netflix Özel Paketini satın aldınız. Bu demek oluyor ki kullanıcı bilgilerinizi siz hariç 3 kişiye daha verebilirsiniz. Aylık ödemeniz 39,99 TL ‘ydi bunu 4 ‘e bölersek aylık 10 TL ‘ye Ultra HD ve 4k film ve dizi izlemiş olacaksınız. Size geriye kalan, arkadaş çevrenizden, iş arkadaşlarınızdan veya akrabalarınızdan o 3 kişi bulmak kalıyor arkadaşlar.

ÖNERİ 1: 4 kişilik grubu kurduğunuzda aylık olarak para toplamayın en düşük 3 ‘er aylık toplayın. Çünkü belirli bir süre sonra 10 TL için kimse uğraşmak istemiyor. Tabi en iyisi 6 aylık ücret toplamak.

ÖNERİ 2: 4 kişiyi bulduğunuzda iletişim için whatsapp grubu kurmayı unutmayın.

Yukarıda ki olayı bizzat ben kullanıyorum arkadaşlar. Yani yaptınız kurallara uygun, korkmanıza gerek yok. Paketi satın alan kişi, diğerlerine kullanıcı adını ve şifresini veriyor, ayrıca her bir kullanıcıya ayrı kanal açıyor ( Karışıklık olmasın diye herkesin isim soy ismine göre kanal açarsa iyi olur). Yani 4 kişide aynı kullanıcı adı ve şifreyi panellerine giriyor. ( Giriş yaptıktan sonra kimse şifreyi değiştirmesin, değiştirirseniz diğer kullanıcılar giremez. ) Resimde gördüğünüz gibi 4 kişinin ayrı ayrı isimleri panelde gözüküyor. Kendi Netflix ayarlarınızı yapabilirsiniz.

SONUÇ: Aylık 10 TL gibi bir ücrete Ultra HD ve 4K çözünürlüğünde dizi, film, belgesel izleme fırsatını kaçırmayın deyi düşünüyorum. Bu taktikten başka da ucuza Netflix üyeliği bulamazsınız.

Orijinal Netflix filmleri ‘ne Buradan Bakabilirsiniz
Orijinal Netflix dizileri ‘ne Buradan Bakabilirsiniz

YORUMLAR

  1. hep mantıklıydı güven mühim. Hiç ödeme yapmayan biri olmasın diye yıllık ücreti peşin almak gerek. Sonra sorunu çok oluyor. Netflix bunu duyduğunda profillere ücret getireceğini bildirmiş. Burada sorumluluk netflixte değil amazon prime, hulu,blu exxen filbox youtube tv gibi platformlar meydanı boş bırakınca rekabet zorlaştı. Disnep hala yeniliklere devam etsin ondan bir şey beklemek ayıp olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.