Güldür Güldür Show Adana Gösterisi

Merhaba arkadaşlar, Güldür Güldür Show Adana ‘ya ne zaman gelecek diye diye sonunda BKM ekibini Adana ‘ya getirttik arkadaşlar. 7 Mayıs 2019 akşamı Çukurova Üniversitesi Açık Hava Tiyatrosunda kendileri ile buluştuk.

Güldür Güldür Show ‘u ailecek severek izleyenlerdeniz gerçi son zamanlarda izlemez olmuştuk. Bunun iki sebebi vardı 1. si ana karakterlerden 1-2 kişinin ayrılması, 2. si son bölümlerinde devamlı siyasi göndermeler yapmasıydı. Gerçi Güldür Güldür Adana ‘da ki gösterisinde de siyasi tarafını belli ederek açık açık gönderme yapmıştır. Ben bu tür girişimlere her zaman karşı olmuşumdur. Bir kişi veya grup işine veya mesleğine siyaseti karıştıracaksa seçimlerde desteklediği partiden aday olur ve siyasete atılıp siyasetçi olup günlerce siyaset hakkında konuşabilir. Ama sizi mesleğinizden veya yaptığınız iş için sizi takip eden, seven kişilerin görüşlerini hiçe sayıp yaptığınız işi gölgede bırakırsanız bu size değer verenlere saygısızlık ve haksızlık olacaktır. Türkiye ‘de her yere siyaset bulaşmış sporuna, tiyatrosuna, dizisine, sinemasına, eğitimine kısacası her yere yapışmış çıkmıyor. Bende herkes kendi işini yapmalı.

Neyse Show ‘a gelirsek Güldür Güldür Show 2019 Türkiye Turne takvimi Biletix te açıklanınca gözlerim hemen Adana ‘yı aradı. Adana ‘yı görür görmez tüm işimi bırakıp 10 dakika içinde en önden 2 bileti kaptım arkadaşlar. Benim o 10 dakikalık heyecan içerisinde ne yaptığımı merak edenler başıma toplandılar ve iş yerinden iki farklı aileye de bilet aldık. 🙂 Bilet fiyatları da öyle uçuk fiyatlar değildi arkadaşlar. Güldür Güldür Show bilet fiyatları tabi ki beğendiğiniz koltuğun yerine göre değişiyor. Mesela Adana ‘da ki gösteride ki en düşük bilet fiyatı 89 TL en yükseği de 200 TL arasında değişiyordu arkadaşlar. Şunu söyliyim verdiğiniz parayı hak ediyor ama.

Eşim Güldür Güldür Show ‘u benden daha çok seven birisi olduğu için biletleri ondan gizli alarak ona sürpriz yaptım. Gerçekten de baya güzel bir hediye oldu diye düşünüyorum çünkü gösteride hem güldük hemde eğlendik diyebilirim. Her skeci birbirinden ayrı ayrı güzeldi. Ayrıca Emre ALTUĞ şarkıları ile mini bir konser verdi diyebilirim. Emre Altuğ için bir iki bir şey söylemek istiyorum. İlk defa canlı bir performansını izlememe rağmen acayip sempatik ve enerjisini seyirciye aktarabilen biri olduğunu gördüm. Bundan sonra elimden geldiği kadar takip etmeye çalışacağım kendisini.

Güldür Güldür Show Adana gösterisine tam ekip geldi arkadaşlar sadece ana ekipten Alper Kul yoktu. Ona olsa çok iyi olurdu çünkü tipi komik adamın. 🙂 Skeçlerini Adana ‘dan esinlenerek düzenlemeleri çok hoş olmuş diyebilirim. Derslerine çalışmışlar tebrik ederim. Güldür Güldür Show ekibine diyecek tek lafım yoktu. Ama aynı şeyi Çukurova Üniversitesi Açık Hava Tiyatrosu binası için diyemeyeceğim. Kocaman üniversiteye yakışmayan bir mekan diye düşünüyorum. Hala ilk çağlarda ki roma tiyatroları gibi taşın üstünde izledik tüm show ‘u. Şuan hem eşim hem ben ve iş yerinde ki show ‘a beraber gittiğimiz arkadaşlarım kısacası bence show ‘u izleyen herkes hasta olmuştur. Sanırım midemizi üşüttük. Atalarımızın meşhur sözü yaşa taşa başa oturma aklımıza geldi ama iş işten geçmişti, yapacak bir şeyimiz yoktu.

Güldür Güldür Show ‘un skeçleri arasında Adana Adliyesi, Aileler Yarışıyor, Acıların Çocuğu gibi çok iyi showlar vardı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.