Pinterest Takip Etkinliği

Merhaba blog yazarları arkadaşlarım. Sanırım biraz benim geç kaldığım ama milletin yıllardır uğraştığı Pinterest ile uğraşmaya başladım ve gerçekten hoşuma gitti. Türkiye ‘de ki kullanıcıların pek haberi olmasa da yurt dışında kişilerin aktif şekilde kullandığı bir sosyal ağ.

İçerik olarak gerçekten çok kaliteli paylaşımlar var. Özellikle kendin yap ve dizayn kategorilerinde birbirinden ilginç güzel paylaşımlar var arkadaşlar. Ayrıca paylaştığınız içeriklere kendi sitenizi ekliyorsunuz ve oradan ciddi şekilde hit çekebiliyorsunuz. İşletme hesabına geçtiğinizde görüntüleme ve tıklama oranlarını takip edebilirsiniz. Örneğin benim profilim aylık 11.000 kez görüntülenmiş. Gerçekten güzel bir sistem.

Gelelim bu paylaşımın amacına, arkadaşlar Pinterest hesabınız varsa paylaşın karşılıklı takip edelim ki eklediğimiz içerikler hızlı index alıp yükselsin ve iyi yerlere çıkalım. Daha fazla ziyaretçi çekelim. Takip edenler yorum kısmında kendi hesabını paylaşırsa onu da takibe alacağım ve bu yazıma hesaplarınızı ekleyeceğim.

Bu konuda rehitu.com ‘dan, istanbulefendisi.com ‘dan, egeninikiyakasi ‘dan, destek bekliyorum açıkçası. 🙂 hesaplarınız yoksa da açık diye tavsiyede buluyorum.

TAKİP EDECEĞİNİZ PİNTEREST HESAPLARI
 1. https://tr.pinterest.com/profesorungunlugu/
 2. https://tr.pinterest.com/rehitu/   rehitu.com ‘a teşekkür ederim hemen istediğime geri dönüş yaptı.
BEĞENDİYSEN PAYLAŞABİLİR MİSİN?
 •  
 •  
 •  
 • 0
 •  
 •  
 •  

10 Comments

 1. Ben hiç kullanmadım, şu anda bir hesabım da yok. İlk fırsatta hesap açıp, anlamaya çalışacağım ve sana ileteceğim. Birbirimize destek her zaman gereklidir. Teşekkürler..

 2. Takibe aldım sizleride. Görüntülenme sayınız çok gibi görülebilri ama hit almak için az 🙂 şöyle aylık 500k ları görmeniz lazım ki düzenli hit gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir