Zengin ve Yoksul Dizisi Final Yakındır?

Merhaba arkadaşlar, eşimin izlediği tek dizi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin reklamlarında Zengin ve Yoksul adlı dizinin fragmanını bol bol gördüm. Kendi kendime acaba şakamı yapıyorlar yoksa dizileri tiye alan bir program mı dedim. Meğerse değilmiş gerçekten böyle bir dizi çekmişler ve yayınlıyorlar hatta 6. Bölümü Pazar günü Atv ‘de yayınlanacakmış.

Arkadaşlar zaten tüm türk dizilerinin belli başlı ana konuları vardır bunların başında zengin-fakir konusu geliyor. Bunu alıp dizi ismi yapıp içeriğin de aynı konuları işlemesinden ne gibi bir başarı bekliyor bu yapımcılar anlam veremiyorum. Türk dizilerinin %90 ‘nın konusu aynı sadece isimleri ve oyuncuları farklı bu kadar. Buradan sesleniyorum yapmayın etmeyin vazgeçin artık bu saçma sapan beş para etmez konuları ısıtıp ısıtıp millete sunmaktan. Gerçi son 1-2 yıldır Netflix gibi online platformlar çıkınca böyle saçma diziler halk tarafından tutulmamaya başlandı. Kısa zamanda final yapıyorlar.

Gelelim Zengin ve Yoksul dizisi ne zaman final yapacak? Çok sürmez arkadaşlar bu senenin sonunu görmez gibi geliyor bana. Zaten oyuncu yelpazesinden öylesine çekilip ya tutarsa demişler gibi. Şunu da belirtim dizinin sadece bir fragmanını izledim ve bana yetti 🙂

GÜNCELLEME: Evet arkadaşlar dizi 8. Bölümde final yapacakmış. Dediğim gibi yanılmadım, mutluyum çünkü böyle diziler yapıp milleti salak yerine koymasınlar arktık.

ETİKETLER :

YORUMLAR

  1. Bi de tanıdık yüz yok, o da erken final sebebi oluyor çoğunlukla…

  2. Onunda etkisi olabilir ama konusu artık baydı insanları, her gün aynı pilav yenmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.