Ben Efsaneyim Alternatif Son

Merhaba, bugün benim vazgeçilmez filmlerimin arasında olan ve milyonlarca kişinin ” Ben Efsaneyim 2 ne zaman çıkacak ” diye google da aratan filmin, alternatif sonuna dair bir video izledim. Şimdiye kadar nasıl böyle bir videoya denk gelmedim diye kendime hayıflandım.

Neyse I Am Legend filminin alternatif sonunu izleyince, direk 2007 yılına yolculuk ettim. Sanırım 2007 yılının sonuydu filmi izlediğimde resmen hayran kalmıştım. O yıldan bu yıla bir çok kez tekrar izledim. Filmde ki yalnızlık, çaresizlik, korku ve sürekli artan gerilim sizi resmen filme hapsediyordu. Sizde Doktor Robert Neville ( Will Smith ) ile geceleri o küvette korku içinde yatıyor, manken Fred ile arkadaş oluyorsunuz. İşte 2007 yılını güzelleştirin filmdi benim için.

Aslında alternatif sonu izlediğinizde, filmin finalinin böyle olması gerektiğini düşündüğünüz aklınıza gelecek. Bunun sebebi Ben Efsaneyim 2 devam filmini izlemek istediğinizden kaynaklanıyor. Çünkü bu alternatif sonda filmin devamı çekilebilecek ve başrolde gene Will Smith ‘i görebilecektik. Peki

Ben Efsaneyim Filminin Sonunda Ne Oluyordu?

Hatırlarsanız Doktorumuz Neville, tanıştığı bir kız ve onun erkek kardeşini korumak için kendini feda ediyordu. Kendini feda etmeden önce virüse karşı bulduğu tedaviyi kıza teslim ediyordu. Doktor kendini zombilerle birlikte patlattıktan sonra, kız ve oğlan kurtulan diğer insanları buluyor ve onlara tedaviyi veriyordu. Bu bildiğiniz final sahnesiydi, aradan geçen 12 yıl filmin devamının çekilmesine yetmedi. Çünkü film film yapan Will Smith ‘ti, onsuz bu filmin devamı olmayacağını yönetmende, yapımcıda, herkes biliyor. Bu saatten sonrada devam filmi gelmez arkadaşlar. Belki olayların öncesini anlatan prequel çekilebilir. Gerçi Ben Efsaneyim filminin yönetmeni Francis Lawrence bunda karşı.

Ben Efsaneyim Alternatif Son İzle

Evet Ben Efsaneyim Alternatif Sonunu izlemiş bulunuyorsunuz. Peki hangi son olsa daha iyi olurdu?

Tam Size Göre Aksiyon Filmleri Burada
Tam Size Göre Bilim Kurgu Filmleri Burada
Tam Size Göre Fantastik Filmler Burada

YORUMLAR

  1. İzledim ama çok oldu, akışı unuttuk. Yazmışsın ama bilerek okumadım sonunda ne olmuştu kısmını. Bu alternatif son için tekrar izleyeyim ondan sonra. Yazı burada duruyor nasıl olsa:)

  2. Bende hemen netflix ten açtım izledim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.