Top Gun 2: Maverick Ne Zaman Vizyona Girecek?

Merhaba arkadaşlar, sanırım yeni kuşak ilk filmi 1986 yılında çekilen Top Gun filmini hatırlamaz, izleyenlerin ya yaşları tutuyor ya da iyi bir film izleyicisiysiniz demek oluyor. Ama izlemeyen varsa kesinlikle izlemesini öneriyorum.
Top Gun 2 Maverick vizyon tarihi 26 Haziran 2020.

Top Gun ‘ın konusu hatırladığım kadarıyla Maverick ( Tom Cruise ) en iyi pilotların seçildiği Top Gun olarak bilinen elit savaşçılar okuluna katılır. Burada diğer iyi pilotlarla rekabete girecektir. Hem en iyisi olmak hemde sevdiği kadını kazanabilmek için verdiği mücadeleyi anlatıyordu.
Bugün Top Gun Maverick filminin 2 dakikalık ilk fragmanı yayınlanadı ve 10 m görüntüleme aldı. Benim fragmandan çıkardıklarım, Top Gun Yeni filminde adamımız Tom Cruise bu sefer eğitmen olarak karşımıza çıkacak gibi duruyor. 33 yıl geçmesine rağmen rütbe olarak hala Teğmen olması da dikkat çekiyor arkadaşlar. Bunun anlamı komutanı ile olan ilişkisinden ceza almış olabilir yada bir askerin ölümünden sorumlu tutulmuşta olabilir. Çünkü fragmanda bir askeri cenaze merasimi gösterildi. 2 dk. anca bu kadar bilgi çıkartabiliyoruz arkadaşlar.

Top Gun Maverick Oyuncuları

Maverick = Tom Cruise
Iceman = Val Kilmer
Jennifer Connelly
Jon Hamm
Ed Harris

Top Gun 2: Maverick Fragmanı

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.