GTA: San Andreas Orijinal ÜCRETSİZ İndirin

Arkadaşlar  ” GTA: San Andreas crack indir ” arama işine son. Şuan Rockstar Games Launcher ‘ı indirip bilgisayarına kuranlara GTA: San Andreas Orijinal indirme imkanı sunuyor. Hemde hiç bir ücret ödemeden. GTA: San Andreas ‘in şuan ki orijinal fiyatı 259 TL arkadaşlar. Bu oyunu oynamasanız bile kütüpanizde kalmasını tavsiye ediyorum açıkçası.

GTA: San Andreas Orijinal ÜCRETSİZ İndirin
GTA: San Andreas Orijinal

Tek yapmanız gereken orijinal web sitesine girip uygulamayı indirmek. Uygulamayı kurup açtığınız zaman üyelik girişi yapın arkadaşlar. ( Üyeliğiniz yoksa sağ üst köşeden 2 dk. üye olun ) Karşınıza zaten San Andreas çıkacak ona tıklayıp kütüphanenize ekleyeceksiniz. Sonra istediğiniz zaman bilgisayarınıza yükleyip oyunu oynayabilirsiniz.

Rockstar Games Web Sitesi TIKLAYINIZ

Bir oyun sever olarak bu tür imkanları takip ederim. Bulduklarımı sizlerlede paylaşıyorum arkadaşlar. Bunun gibi bende bir çok ücretsiz oyun var. Bundan sonra takipte kalın, haber ettiğim an haberiniz olsun.

YORUMLAR

  1. Ben de Humble Bundle gibi platformların ücretsiz oyunlarını takip ederim. Çok nadir de olsa açıp oynarım. Fırsattan haberdâr ettiğiniz için teşekkürler…

  2. Hocam senin gibi kampanyakurdu 'nun yanında biz neciyiz 🙂

  3. Estağfirullah! 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.