PUBG Hile Nasıl Yapılıyor?

Son zamanlarda PUBG 2019 da hile yapanların sayısı artık hilesiz oynayanların sayısını geçmiş bulunmaktadır. Artık PUBG mobil de bile hile yapılmaktadır. İşte daha oyunu yüklemeden veletler ” pubg hile nasıl yapılır, pubg hile yapma, pubg hile mobil, pubg hile satın al, pubg hile sitesi ” gibi aramalar yapıp hile bulmaya çalışıyorlar.

Son haftalarda her 10 oyundan 9 ‘da hile bulunmakta arkadaşlar. Hatta önceleri Pubg mobile hile sıçramamıştı şuan mobilde bile hile bulunmakta. Hepsi de Türk oyuncular. Artık son 10 ‘a bile girmeniz mucize çünkü hileliler, hileliler ile savaşıyor. O derece çoğaldılar. Tencent buna dur demezse pubg ‘nin işi zor. Çevremde para yatıranlar artık para yatırmaktan vazgeçmişler hatta oyuna bile girmek istemiyorlar. Bu adamlar benim gibi amatörde değiller önceki 7 sezonda Fatih derecesine yükselmiş hatta turnuvalara hazırlanan adamlar. Oyuna girip her oyunda hile yapanları şikayet etmekten yorumdum ama şikayetlerimin sonucunu bile bilmiyorum. Tencent bu bildirimleri kaide bile almıyor sanırım. Uzun süreli baktığımız da ve hilenin önünü almazlarsa CS:Go gibi sonları olabilir. Cs ‘ de hilenin önü alınamamıştı taki başka bir oyun çıkıp ( PUBG ) tahtından edene kadar. İnsanlar da bıktıklık derecesinde bir his oluşursa PUBG ‘ye yakın bir oyun çıktığı anda milyonlar o tarafa kayacaktır ve bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Her sezon bende ufak ufak ücretler karşılığında paket satın alanlardandım ama bu sezon oyuna bile doğru düzgün girmedim. Sebebi bu hile yapan aşağılık yaratıklar. Bu hile yapanların gerçek hayatlarında sorun yaşayan insanlar olduğunu düşünüyorum. Gerçek hayatlarında aradıklarını ve yapamadıklarını oyunda yapmaya çalıştıkların eminim. Öyle psikolojileri bozulmuş ki geçen oyunda aynı takıma düştüğümüz hilecilere ” arkadaşlar hile yapmayın ” diye uyarıda bulundum. Adamların bana etmediği küfür kalmadı, üstüne beni el bombası ve molotofla öldürmeye çalıştılar. İşte reel hayatta da, oyunda da ezik bir yaşantıları var.

Pubg Hile Nasıl Yapılır?

Aslında tek bir yolu var arkadaşlar. 3. Parti yazılımlar ile hile yapılabiliyor. Şuanda bir çok sitede PUBG Hile programları satılmaktadır. Hatta bu pubg hile sitesi google reklam bile veriyorlar. BU siteler alışveriş sitesi gibi çalışıyor arkadaşlar. Siteye girdiğinizde istediğiniz hile paketini seçip pubg hile satın al butonuna basıp ödeme sayfasına geçiyorsunuz. Bu paketler hile çeşitlerine göre fiyatlandırılıyor. En ucuz hile paketi 1 günlük wall hack 19 TL. Paketi satın aldığınızda size verilen kullanıcı adı ile indirdiğiniz 3. Parti yazılımını bilgisayarınıza yüklüyorsunuz. Oyuna girmeden programı çalıştırıp girmeniz hilenin aktif olması için yeterli oluyor.

Pubg Hile Çeşitleri

Yukarıda hilenin nasıl alındığını ve nasıl yapıldığını anlattım. Şimdi bu satılan hilelerin çeşitlerini anlatacağım. Anlattığım hilelerden birini gördüğünüz an lütfen hemen ” BİLDİR ” butonuna basarak o karaktersiz hileciyi bildirin.

PUBG Hilesini ilk olarak toplanma alanında görebilirsiniz. Süpermen gibi havada uçan oyuncular, oyuna girinde paraşütle 600 km hızla aşağı 2 sn. inen oyuncular, arabayla veya koşarak aşırı hızlanan oyuncular, duvardan sizi takip eden oyuncular, duvarlardan ve diğer eşyaların arkadasından sizleri vuran oyuncular, her sıktığı kurşunu kafanıza isabet ettiren oyuncular, 500-600 metreden sizi öldüren oyuncular işte bu tür çeşit hileler ve bu hileleri kullanan kansızlar var. Anlayacağınız işiniz çok zor arkadaşlar.

BEĞENDİYSEN PAYLAŞABİLİR MİSİN?
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir