Son 10 Yılın En İyi Yabancı Şarkıları ( 2010 – 2020 )

Arkadaşlar Power FM yeni yılda son 10 yılın yani 10 ‘ların en iyi yabancı şarkılarını belirliyorlar. Şimdiden böyle güzel bir listeyi kaçırmanızı istemiyorum.

Biliyorsunuz Power FM, Türkiye ‘de en çok dinlenen yabancı müzik radyosu. Ben işe gidip gelirken sürekli Power Fm dinlerim. Özellikle Mehmet Ali Morning Power programını kaçırmamaya çalışıyorum. Programın güzel yanı hem güzel parçaların çalınması hemde şarkıcılar hakkında bilgi vermesi çok hoşuma gidiyor. Eğer şimdiye kadar dinlemediyseniz dinleyin derim. Haftaiçi her gün sabah 6.30 ‘da başlıyor. Akşamlarıda Chat Zone programını kaçırmam oda haftaiçi her gün 17.00 ‘da başlıyor.

Son 10 Yılın En İyi Yabancı Şarkıları ( 2010 - 2020 )
Power FM Son 10 Yılın En İyi Yabancı Şarkıları

Neyse Power FM yeni yıla girerken son 10 yılın en iyi yabancı şarkılarını seçecekler. Şimdiden işlerinin çok zor olduğunu söylemek istiyorum. Şimdi size 10 yıl önceki aklınızda kalan bir yabancı parça söyleyin desem tek kelime bile aklınıza gelmez değil mi? Ama o parçaları dinleyince ” vay beee bunu unutmuşum ” ya da ” evet yaa bu olmassa olmaz ” diyeceğiniz şarkılar mevcut. Onun için işleri o kadar zor ki! Eskileri hatırlamak için yeni yılda kesinlikle Power FM dinleyin bence. Liste açıklanında size buradan bildireceğim arkadaşlar. Hemen sizde listelerinize şarkıları ekleyebilirsiniz.

Sizinde aklınıza şu parça unutulmazdı, yayınlandığında yer yerinden oynamıştı dediğiniz şarkılar varsa yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.