Halk Tv Kime Satıldı? ( 2020 )

Halk Tv Satıldı 2020
Halk TV Sahibi

Halk Tv 2020 itibariyle satıldı arkadaşlar. Halk Tv Kimin? Halk Tv Kime Satıldı? Peki Halk Tv ‘nin Yeni Sahibi kim sizce? İşte bu sorularınız cevabını bulabileceksiniz.

Son zamanlarda Halk Tv ‘nin satışı ile ilgili medyada satıldı-satılacak gibi bir çok haber çıkıyordu. Ama bu sefer kesin olarak satılmış arkadaşlar. Biliyorsunuz Halk TV ‘nin eski sahibi CHP ‘nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal ‘dı. Şuan için protokolde anlaşmışlar, yakında resmi açıklama gelecektir diye düşünüyorum.

Halk Tv Kime Satıldı?

Halk Tv ‘nin sahibi 2020 İngiltere’de yaşayan Türk iş adamı Cafer Mahiroğlu oldu. Kendisini araştırdım arkadaşlar. Adam 0 ‘dan buralara gelmiş birisi. Dil öğrenmek için İngiltere ‘ye gidiyor ama şuan İngiltere ‘nin en zengin 100 kişisi arasında bulunuyor.

Cafer Mahiroğlu için dikkatimi çeken nokta kendisi batan veya ekonomik krizde olan firmaları alıyor olması oldu. Bu iflas etmiş firmaları alıyor ve tekrar şahlandırıyor. Mesela 250 mağazası olan Select firmasını 2008 krizinde satın alıyor ve şuanda İngilterede 220 şubesi bulunuyor.

Mahiroğlu bakalım Halk Tv ‘yi nasıl geliştirecek?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.