Kara Listeye Aldığım Ünlüler ve Siyasetçiler

Dün yaşanan Elağız depreminden sonra kin ve nefretle beslenen ünlülerden, siyasetçilerden, akademisyenlerden, sanatçılardan ve kendine aydın diyen kişi ve kurumlardan oluşan bir kara liste yapma kararı aldım arkadaşlar.

Peki neden böyle bir liste yapma ihtiyacı duydum derseniz. Unutmamak için… Biliyorsunuz ben dahil ülkemizde yapılan iyilikleri ve kötülükleri çok çabut unutma hastalığı var. Dün Elağız ‘da deprem olmuş, binalar yıkılmış, insanlar ölmüş, kurtulanlar -8 derecede yaşam savaşı veriyor. Bazı kendine sanatçı diyen, siyasetçi diyen terbiyesizler ise bu acı ve kaos ortamından yararlanarak siyasi paylaşımlar yapıyor, etkileşim ve beğeni alarak kendilerine kazanç sağlamaya çalışıyorlar. İnsan derki; ” geçmiş olsun, yapabileceğim ne varsa yapmaya hazırım ” ama nerede bizde böyle Aydın… Onlarda haklı ekmeğini sanatçı kişiliği ile değilde twetter ‘da ki takipçi sayısı ile kazanırsa olacağı o. Gündemde kalacak ki para kazanacaklar…

Biliyorsunuz sadece bununlada yetinmeyenler var. Ülke olarak şehit veririz, 1 dk. geçmeden şehitler üzerinden siyasi paylaşımlar başlar. Be karaktersizler bu vatan için, senin için, benim için görev başında ki vatandaşlarımız ölmüş sen bunu kendi çıkarına kullanıyorsun. Bu nasıl siyasettir, bu nasıl sanatçılıktır haaa size sorarım!

Tabi ülkeye kene gibi yapışan kanla beslenen kişilerinde suçu yok. Çünkü yaptığı paylaşımları, kendi siyasi görüşüne uygun olduğu için beğenen ve paylaşan kişiler var. Bu böyle devam ettikçe bu devran böyle sürüp gider. Neyse işte bu kişileri burada paylaşacağım. Herkesin böyle yapması lazım ki unutulmasın…

NOT: Eleştiri yapmasınlar demiyorum. Sadece yerinde ve zamanında eleştiri yapılmalıdır.

Kara Listeye Girenlere Boykot

Bu kara listeye girenlerin oynadığı dizi, filmleri izlemiyorum. Tanıtımını yaptığı ürünleri almıyorum. Katıldıkları programları, yarışmaları izlemiyorum. Ayrıca sosyal ağlarını takibe almıyorum. Elimden geldiği kadarını yapmaya çalışacağım arkadaşlar.

24.01.2020 Elazığ Depreminden Nemalanmaya Çalışan Hastalıklı Kişiler

  • Selçuk Özdağ
  • Berna Laçin
  • Melih Gökçek
  • Tuncay Özkan
  • Solhaberportali
Depremden hemen sonra yaptığı siyasi paylaşım. Elinde güç yokken böyleysen, güç geçse ne olacak acaba..
Depremden hemen sonra attığı siyasi paylaşım. Daha sonra olayı yumuşatmak için bana saldırıyorlar dedi..
Depremden hemen sonra başka bir şehirde talidatta olan hastanenin videosu alıp, sanki Elazığ ‘da olmuş gibi gösteren video paylaştı. Video %100 yalan çıkında videoyu sildi.
Tuncay Özkan gibi bu haber siteside yalan haber yaparak milletin acısını kullanarak galyana getirmeye çalıştı.
Melih Gökçek her zaman ki gibi. Siyaset için her şeyi göze almış..

Terörden Beslenen Sanatçılar-Siyasetçiler

  • Mahsun Kırmızıgül
  • Mert Fırat
Mahsun Bey DHKP üyesi helin bölek için üzgünmüş twiti attı. Helin Bölek dediğimiz kişi patlayıcı bomba ile yakalanıyor, PKK için ”gerilllarım vurun” diyor. Berkin Elvan davasına bakan savcı Mehmet selim kiraz’ı öldüren teröristlere bestede yapmıştı.
Beni şaşırtan bir oyuncu oldu. Kendisini böyle bilemdim artık hiç bir filmine gitmem. Oynadığı reklamlardaki ürünleri almam. Kendisi DHKP üyesi helin bölek için şiirli paylaşım yapmış.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.