Malefiz 2: Kötülüğün Gücü Film İncelemesi

Malefiz 2 Film İncelemesi, Kullanıcı yorumları

Malefiz 2: Kötülüğün Gücü filmi hakkında eleştiri ve yorumlarımı sizlerle paylaşacağım. Ayrıca Malefiz 2: Kötülüğün Gücü filminin bütçesi, ne kadar kazandığı ve imdb puanı dahil olmak üzere film hakkında bir çok bilgi vereceğim arkadaşlar.

Malefiz 2: Kötülüğün Gücü Konusu

İnsanlar ve Periler arasında ki savaş durmuş ama aralarında ki nefret hala devam etmektedir. Aurora ve Prens Phillip evliliği bu nefrete son verip, Ulstead ve Moors iki krallığa huzur getirecek mi? Yoksa daha başka sorunlara mı neden olacak? Malefiz kendi ile yüzleşecek ayrıca Malefizin geçmişini, soyunu öğreneceğiz arkadaşlar.

Malefiz 2: Kötülüğün Gücü Oyuncuları

Maleficent = Angelina Jolie ( Anlatmaya kelimeler yetmez )
Aurora = Elle Fanning
Prince Philip = Harris Dickinson
Queen Ingrith = Michelle Pfeiffer ( Hangi filmi sayim ki )
Conall = Chiwetel Ejiofor ( 2012, Doktor Strange, 12 Yıllık Esaret gibi unutulmaz filmlerde rol almıştır. )

Malefiz 2: Kötülüğün Gücü Yönetmeni: Joachim Rønning, Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı filminden hatırlarsınız.

Malefiz 2: Kötülüğün Gücü Film Eleştiri ve Yorumlarım

Filmimiz ABD yapımı olup 18 Ekim 2019 tarihinde vizyona girmiştir. Film 1 saat 59 dakika sürmektedir. Filmin orijinal adı Maleficent: Mistress of Evil ‘dir. Malefiz 2: Kötülüğün Gücü filminin bütçesi 185 milyon $ ‘dır. Film gişede $490,584,892 $ kazanmıştır. Film Macera ve Fantastik türü içermektedir. Filmi Türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

Öncelikle filmimiz bir devam filmi olduğu için ilk film ile bağlantılı olup, ilk filmi de izlemeniz lazım. Filmi ilk filmden daha iyi buldum diyebilirim arkadaşlar. Görsel açıdan arada baya fark var diyebilirim.

Film ilk filmede ki gibi hareketli geçiyor ve zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmıyorsunuz. Büyü ve fantastik açıdan seyre doyacaksınız. Ayrıca Malefiz karakterinin geçmişini, gücünün nereden geldiğini ve türünü öğrenmek gerçekten çok hoş olmuş.

Tam Size Göre Aksiyon Filmleri Burada
Tam Size Göre Bilim Kurgu Filmleri Burada

Tam Size Göre Fantastik Filmler Burada
Ayrıca 2019 Yılında Çıkmış Filmlere Buradan Bakabilirsiniz.

SONUÇ: Filmi ailecek izleyebilirsiniz. Malefiz 2 imdb ‘den 10 üzerinden 6.9 puan almış ( 34 bin kişi oy kullanmış ). Filme benim puan ise 10 üzerinden 7 puan arkadaşlar.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.