Adana Çocuk Oyun Alanı – Çocuk O Kids

Adana Çocuk Oyun Alanı – Çocuk O Kids

Bugün Adana Çocuk Oyun Alanı olarak Çocuk O Kids Clup sizlere tanıtacağım. Adana Çocuk O Kids ücretini, açılış-kapanış saatlerini ve mekanı genel olarak sizlere anlatacağım.

Buz gibi bir haftasonu evde sıkılan kızımı oyun alanına götürmek istedim. Genelde AVM ‘ler de bulunan kum havuzlarına veya oyun alanlarına götürüyordum. Ama son zamanlardaki bulaşıcı hastalıklardan dolayı kalabalık bir ortama götürmek istemedim. Onun için yolumun üzerinde bulunan Çocuk O Kids oyun alanına gitme kararı aldım.

Çocuk O Kids Clup Oyun Alanı

0-12 yaş aralığındaki tüm çocukları kabul ediyorlar arkadaşlar. Ücret olarak ilk saat 30 TL sonrası her saat için +10 TL alıyorlar ki gayet makul bir ücret arkadaşlar.

Haftaiçi açılış – kapanış saatleri: Sabah 09.00 – Akşam 21.00
Haftasonu ( Cuma – Cumartesi ) açılış – kapanış saatleri: Sabah 09.00 – Akşam 22.00

Oyun alanı olarakta çok geniş bir alana sahip. Öyle hem pahalı hemde çocukları ufacık odalara hapseden oyun alanları gibi değil. 5 ana bölümden oluşuyor ve ortada geniş bir alan mevcut. İçeride kayaklar, salıncaklar, oyuncaklar mevcut. Güzel bir yanı daha var küçük çocuklar için ayrı bir oyun alanında tutuyorlar.

Gelelim en önemli kısma. Haftasonu gittiğimizde oyun alanında çocuklarla ilgilenen 4 öğretmen mevcuttu. Şimdiye kadar gördüğüm en fazla öğretmen sayısıydı. Bu öğretmenler işlerini severek yapıyorlardı ” nereden bileceksin ” diyenler olabilir. Şöyle anladım çocuklarla gülerek ilgileniyorlardı. Özellikle 2-3 yaşında çocukların başından ayrılmıyorlardı. Diğer büyük çocuklardan uzak tutuyorlardı.

Ayrıca isterseniz ayakkabınızı çıkarıp sizde oyun alanına girebiliyorsunuz. Ya da dışarıda çayınızı, kahvenizi içebilirsiniz. İsterseniz açık kahvaltı hizmeti ya da bir çok yemek seçenekleri ile karnınızı doyurabilirsiniz.

Çocuk O Kids Clup ‘te doğum günleri, baby shower gibi özel günlerde düzenleyebiliyorsunuz arkadaşlar. Mesala biz gittiğimizde içeride doğumgünü kutlanıyordu. Ama fiyat konusunda fikrim yok.

Çocuk O Kids Clup Telefon Numarası ve Adresi

Adresi: Gürselpaşa mah. Aliya İzzet Begoviç Blv. A blok No.3/1B Seyhan/Adana
Telefon Numarası: 05072251919 – 05357226717

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.