Adana’da Ferhat GÖÇER Fırtınası

01 PGM Yerleşim Planı

Bugün Adana 01 PGM ‘de Ferhat Göçer konseri vardı arkadaşlar. Ferhat GÖÇER, Adana ‘ya gelirde biz gitmez miyiz? Gerçi konserden haberim son dakika oldu ve son biletleri aldım gibi bir şey oldu.

Öncelikle Adana ‘ya 01 Burda Performans Gösteri Merkezi gibi bir yeri kazandıran herkese teşekkür ederim. Atmosfer son derece kalite kokuyor resmen. Işık sisteminden, ses sistemine, oturma düzeninden tutunda akustik ayarına kadar her şey mükemmeldi.

Hatta ses ve akustik ayarına hayran kaldım. Mesela biz üst kat balkon kısmında oturuyorduk ama gözümüzü kapatıp dinlediğimizde Ferhat Göçer sanki karşımızda şarkı söylüyordu hissine kapılıyorduk.

Akustik olarak Ferhat Göçer bir çok yerde mikrofonsuz şarkı söylediği halde orkestranın üstüne çıktı.

Ferhat Göçer konser sırasında 01 Burda PGM için ” Avrupa standartlarında bir kültür sanat merkezini Adana ‘ya getirdiği için teşekkür ederim. ” dedi. Bende 01 Burda AVM ‘ye destek amaçlı alışverişlerimi buradan yapma kararı aldım.

Gelelim Ferhat Göçerin performansına, şahsen ben ilk defa canlı bir sahne performansını izledim ve hayran kaldım. İlk şarkıdan son şarkıya kadar tüm şarkıları seyirci ile beraber okudu. Seyirciyi devamlı zinde tuttu. Kendi albümlerinden çok şarkı seslendirmedi yani toplam 4 veya 5 i geçmedi. Genelde Türkiye ‘ye damga vurmuş kişilerin şarkılarını seslendirdi. Mesela Barış Manço – Yaz Dostum, Emrah Götür Beni Gittiğin Yere, Grup Yorum – Çav Bella, Edip Akbayram – Aldırma Gönül, Leylim Ley, Hakim Bey, Paramparça, Sessiz Gemi … gibi bir çok güzel parçayı seslendirdi. Ama bu şarkılarla bizi bizden aldı resmen. Tüm seyirciyi coşturdu. Ben eşlik edecem diye boğazım ağrıdı, Ferhat G. nasıl dayanıyor hayret ettim.

Konser 1 saat 40 dakika falan sürdü ama nasıl bu sürenin geçtiğini anlamadık bile. Gerçekten keyif alarak ve hayatımızın stresinden uzaklarda 1 saat 40 dakikaydı. Bunun için Ferhat Göçer ve PGM ‘ye teşekkürler.

01 Burda PGM Nerede?

Adresi: Ahmet Remzi Yüreğir, Mahallesi, Erdal Acet Cd. No:1, 01130, 01130 Seyhan/Adana olarak geçmektedir. Ama kısa tarif olarak Adana Havaalanın tam karşısı diyebilirim.

Aşağıda google haritalarda tam konumunu paylaşıyorum arkadaşlar. İşaretin üstüne tıklayıp yol tarifi al demeniz yeterli.

PGM Adana İletişim

Sanırım aşağıdaki iletişim kanallarından birisi işinize yarayacaktır.

Telefon numarası: (0322) 880 00 01 – 02 – 03
Web Sitesi: http://www.01burdapgm.com/iletisim
Mail Adresi: pgm@01burdapgm.com
Facebook Adresi: https://www.facebook.com/01BurdaPerformansGosteriMerkezi/
Twitter Adresi: https://twitter.com/01burdapgm

ETİKETLER :

YORUMLAR

  1. Pek de haberi olmadı 🙂 Sizden okumasam böyle bir mekandan da bu konserden de haberim olmazdı.

    1. Yorumunuz için teşekkürler hocam. Her zaman Adana ‘ya bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.