Tarım Bakanlığı Yasaklı Ürünler Listesi 2020

Tarım Bakanlığı Yasaklı Ürünler Listesi 2020

Bugün Gıda ve Tarım Bakanlığı teşhir listesi 2020 yada tarım bakanlığı ifşa listesi 2020 da diyebiliriz bugün yayınlandı.

Bu listede taklit ürünler, hileli ürünleri satıp halkı kandıran gıda tarım bakanlığı teşhir edilen firmalar 2020 bulunmakta. Herkes kendi şehrinde ki hileli firmaları öğrenip ailesine ve çevresine haber vermesi lazım.

Tarım Bakanlığı İfşa Listesi 2020

Tarım Bakanlığının açıkladığı bu listede neler bulunuyor arkadaşlar, Alkollü-Alkolsüz içecekler, Arıcılık ürünlerine karıştılan hileler, Baharatlara karıştırılan hileler, Bitkisel çatlara karıştırılan hileler, Bitkisel yağ ve margarinlere karıştırılan hileler, Çikolata ürünlerine karıştırılan hileler, Et ürünlerine karıştırılan hileler, Süt ürünlerine karıştırılan hileler vb. ürünlerde yapılan usulsüzlükler bulunmaktadır.

Bu listeye Tarım Bakanlığı duyurular kısmında bulabilirsiniz. Ayrıca aşağıda direk listeye ulaşabilmeniz için link koydum. Büyük büyük firmaları görünce şaşıracaksınız. Listede ki sıralama alfabetik olmadığı için tüm listeye baştan sona bakmanızı öneriyorum.

TAM SAYFA OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Şehrinizde ki tanınmış firma ve mekanları yoruma yazarsanız bizde direk aklımızda tutalım arkadaşlar.

YORUMLAR

  1. Paylaşım için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.