Türk Telekom ‘dan Kurtuldum

Uzun zamandır ( 10 yıldır ) Türk Telekom müşterisiyim arkadaşlar. Geçen aya kadar idare eder kampanyalarla ve yılların vermiş olduğu alışkanlıkla aynı firmaya devam ediyordum.

Türk Telekomdan, Vodafone geçiş

Taki 4 gb internet + 750 dk + 1000 SMS gibi uyduruk bir pakete 45 TL ödeyene kadar ( 42 TL ana paket + 2 küsürde vergiyle 44-45 TL ). Ama internet sitesinden baktığımda 25-30 TL ‘ye 10 gb internet gibi paketler havada uçuşuyor. Müşteri hizmetlerini arayıp bende bu paketlerden alabilirmiyim diye sorduğumda kendileri ” o fırsatlar ilk abone olanlara veya numarasını taşıyanlara özel olduğunu ” belirtti.

Bende telefonu kapatır kapatmaz direk Vodafone bayisine gittim ve hiçbir soru sormadan kimliğimi uzatarak, numaramı taşımak istediğimi belirttim. Toplam 2 dk. içinde geçiş yaptım. 3 gün sonudada gelen mesaj ile tamamen Vodafon ‘a geçiş yaptım.

Vodafone ‘un Güzelliği

Vodafone ‘a geçer geçmez mobil uygulamasını yükleyip hediye çarkını çevirmek istedim. Çarkı çevirirken ” yoğunluktan dolayı çark çevrilemiyor ” diye hata verdi. Tam aynı tas aynı hamam diyecektim ki, bu hata için günlük 2 GB internet hediye edene kadar 🙂 . Türk Telekom ‘da sil süpür vardı ondan internet hediyesi kazanmak mucizevi bir şeydi. Burada 5 dk. içinde hediye internet kazanmak acayip garip oldu.

Paketim ise 35 TL ‘ye ( vergi dahil ) 14 gb + 750 dk + 250 sms bulunuyor. Şuan için her yerde çekiyorda yani sıkıntı yok.

28 Ağustos 2021

Soğuk Yenen Yemekler

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.