Papara Black Card Nedir? Ne İşe Yarar?

Yakın zamanda tanıştığım ama çok memnun kaldığım sistem paparanın kredi kartı olarakta bilenen Papara Black Card sonunda bugün teslim edildi sevgili arkadaşlar.

papara kart görünüşü
Papara Black Kart

Şunu belirtmek isterim kart çok şık duruyor. Gerçekten hoşuma gitti, eğer taksitlendirme imkanı ileriki dönemde olursa tek geçerli kart olarak kullanırım.

Papara ‘yı da kısaca anlatmak gerekirse hesaplarınız arası 7/24 ücretsiz bir şekilde para yollamanızı sağlayan sistem. Hatta son olarakta IBAN ‘a para yollayabiliyorsunuz.

Papara Black Card Nedir?

Tüm dünyada fiziksel veya sanal post olarak kullanabileceğiniz, aidat ücreti olmayan, ATM ‘lerde papara hesabınıza para yatırıp çekmenizi sağlayan, temassız sizin adınıza düzenlenmiş bir ön ödemeli karttır. Ayrıca bu kart ile Cashback Programına dahil olan iş yerlerinden büyük indirimler kazanabilirsiniz. Mesela Netflix ödemini bu kart ile yaparsanız yarısı hesabınıza geri yatıyor. Yada eczanelerden yaptığınız sağlık harcamalarının yarısı papara hesabınıza geri yatıyor ama max. 25 TL ‘ye kadar.

Bu kartın en güzel yanı nedir biliyor musunuz? İstediğiniz bankanın ATM ‘sinden komisyonsuz 500 TL ‘ye kadar para çekebiliyorsunuz. Diyelim ki zor durumda kaldınız veya sizin para çekeceğiniz ATM çalışmıyor diyelim. Hemen papara hesabınıza çekeceğiniz ücreti aktarıyorsunuz. Black Kartınız ilede istediğiniz bankanın ATM ‘sinden paranızı komisyonsuz bir şekilde çekiyorsunuz.

Papara Black Card Ücretli mi?

Aslın papara ‘nın birden fazla kartı bulunmaktadır. Bunlardan Papara Black Kart ücretsizdir. Ama Papara Lite Kart ‘ı 5 TL gibi bir defaya mahsus bir ücreti vardır. Bu ücretide kartınızı aktif ettiğiniz zaman geri papara hesabınıza yatırıyorlar.

Papara Black Card Nereden Alınır? Nasıl Başvuru Yapılır?

İki türlü yöntemi mevcuttur arkadaşlar. 1. si mobil uygulamanız üzerinden tek tık ile başvuru yapabilirsiniz. 2. Yöntem ise papara.com üzerinden başvuru yapmak. İki yöntemde çok basit. başvurunuzun takibini mobil uygulama üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Kartınızı teslim aldıktan sonra, mobil uygulanızdan Aktif Et kısmından zarftaki kodu okutarak kartınızı aktif etmeniz lazım.

Papara Black Card Kredi Kartı mı?

Hayır kredi kartı değildir. Ön ödemeli bir karttır yani hesabınızda ne kadar paranız varsa o kadar harcama yapabilirsiniz. Onun için Papara Black Card ile taksitli alışveriş yapamazsınız. Ama sanal post olarak internet alışverişlerinizde veya fiziki olarak post makinalarında kullanabilirsiniz.

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.