Drifting Dragons Anime İncelemesi

Bugün Drifting Dragons animesini inceleyeceğim arkadaşlar. Bu incelemede Drifting Dragons Animesinin konusunu, imdb puanı gibi bir çok bilgi vereceğim. Ayrıca anime hakkınla olumlu-olumsuz eleştirilerimi nedenleriyle birlikte açıklayacağım.

Drifting Dragons Konusu

” Bir ejderha 7 köyü zengin eder ” sözünden anlaşılacağı gibi avlanan bir ejderhanın etinden, derisinden, yağından ve kemiğinden yüksek miktaeda kazanç sağlanabiliyor. İşte bu ejderhaları Quin Zaza gemisi ile gökyüzünde avlayan bir ekibin hikayesi. Bu ejderhalar geminin tek geçim kaynağı olduğunu düşünün ve ejderha avladıkça karınları doyuyor.

Drifting Dragons Yorum ve Eleştirilerim

Drifting Dragons animesi mangadan uyarlanmış Netflix Anime dizilerinden birisidir. Onun için bir çok kişi bu animeye kolayca ulaşabilecektir. Anime Fantastik, Macera ve Aksiyon türündedir. Dizimizin 1. Sezonu 12 bölüm ve 23 dakikalık bölümlerden oluşmaktadır. Drifting Dragons 2. Sezonu ne zaman başlayacak belirli değil hatta başlayacak mı oda belirli değil arkadaşlar.

Animenin ejderha çizimleri ve detayları güzeldi. Ayrıca müzikleride çok hoşuma gitti.

Diğer Ejderha Konulu Animeler

Animemiz, ismi gibi ejderhalarla dolu bir dünyada geçiyor ama bu dünyada anlatılan ve göreceğiniz ejderhalar bizim şuana kadar bildiğimiz ejderhalar gibi kan, vahşet, ateş ve yıkımı temsil etmiyor. Animede ejderhalar gökyüzünde kendi hallerinde insanlarından uzak, şehirlere yaklaşmayan ve siz kışkırtmazsanız insanlara saldırmayan şekilde anlatılıyor. Böylede olunca ejderhalar avlanırken içiniz burkuluyor. 🙁 Bizim bildiğimiz Ejderhalar tüm efsanelerde kadim canlılar olarak vahşi ve yıkıcı bir gücü temsil etmiştir.

İşte Drifting Dragons ‘ta insanların beklediği, bildiği şekilde ejderha olmayınca aksiyon biryere kadar gidiyor sonrası olmuyor. Ateş atmayan, saldırmayan, yıkım getirmeyen ejderhalar ile fazla aksiyona giremezsin. Şöyle anlatim 7. ve 8. bölüme kadar saldıran bir ejderha göremiyorsunuz. Ayrıca animede mantık hatalarıda çok mevcut. Koca geminin kaldıramadığı ve gemiden bir kaç kat büyük olan bir ejderhayı ufak çatapat silahlarla ve ejderhanın yanında kürdan gibi kalan mızraklarla hayvanı öldürüyorlar.

SONUÇ: Ejderhalara aşık biriyseniz izleyebilirsiniz onun haricinde izleyenler kişiler için anime sıkıcı gelecektir. Drifting Dragons imdb puanı 10/6,1 ( 382 kişi oy kullanmış ) ‘dir. Anime beni puanım ize 10/6 ‘dır. Ayrıca dizi ailecek izlenebilir.

Tam Size Göre Fantastik Animasyon Dizileri Burada
Diğer Animasyon Diziler ise Burada

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.