Exxen – AyakTenis Yarışması

Biliyorsunuz Acun Exxen adlı bir online platform kurdu ve bir çok yarışmayı,diziyi bünyesine kattı. Aslında daha çok youtuber ‘ları topladı desek doğru olur.

Gerçi ben tek bir program için exxen ‘e üye oldum oda Hasan Can Kaya ‘nın Konuşanlar adlı tolk showu. Birde Tolga Çeviğin sunduğu Tolgshow olabilir. Şuandada diğer programları izlemeye çalışıyorum. İzleyip blogumda inceleme yazılarını paylaşmayı düşünüyorum. Mesela bugün AyakTenis yarışmasını izledim.

Bu yarışmada eski futbolculardan kurulu 4 takım ayak tenisinde karşı karşıya gelmektedir. Aslında bu eski futbolcularda, aktif futbol hayatlarındaki takımlarla özleşmiş kişiler yani 4 büyüklerin ayak tenisi maçlarını izliyoruz diyebiliriz. Tuncay-Semih, Riera-Ayhan Akman, Pascal-Ahmet Dursun, Yattara-Hami gördüğünüz gibi 4 büyükleri temsil ediyorlar diyebiliriz.

AyakTenis yarışma olarak kendini izletiyor, genel hatlarıyla beğendim. Yarışmada voleler, rövaşatalar vb. ekstrem hareketler göreceksiniz. Oyuncuların tek eksikleri kondisyon eğer oda artarsa bu hareketleri çokça göreceğiz gibi arkadaşlar.

Tuncay-Semih, Yattara-Hami Exxen – AyakTenis Maçı

Aslında programın adı Exxen – AyakTenis değilde, KafaTenis olabilirdi. Ayak yerine resmen kafayla oynuyorlar. İlk maçta Tuncay ve yattara rövaşata denedi onlarda başarısız oldu. 🙂 Onun haricinde gene Tuncay ‘ın 1-2 defa vole girişimi oldu. Kazanan Yattara-Hami oldu ama beklentimin altında kalan bir maç oldu.

Riera-Ayhan Akman, Pascal-Ahmet Dursun Exxen – AyakTenis Maçı

Tuncay-Semih, Yattara-Hami maçından sonra bu maç ilaç gibi geldi diyebilirim. Özellikle maçın yıldızı Riera çok iyiydi. Adam ayak tenisinin ruhu voleler, rövaşatalar havada uçuştu ve çoğu başarılıydı. Aslında aynı performansı ben Pascal ‘dan bekliyordum ama beklentimin çok altında kaldı. Adam kıçını kaldıramadı resmen :). Riera-Ayhan takımı Pascal-Ahmet takımını resmen ezdiler. Öyle ufak farklarla değil büyük farklarla yendiler arkadaşlar.

Pascal-Ahmet Dursun, Yattara-Hami Exxen – AyakTenis Maçı

Çok vasat bir maç daha oldu. İki kötü takım diyebilirim. Koca 2 sette sacede 2 rövaşata denendi onlarıda Tuncay denedi ve başarıs sonuçlandılar. Maçı kazanan Pascal-Ahmet Dursun takımı oldu.

Riera-Ayhan Akman, Pascal-Ahmet Dursun Exxen – AyakTenis Maçı

Riera bu maçtada resmen döktürdü adamın vuruşu sıradışı ve sayı ile sonuçlayor. Hatta Riera rövaşataya kalkacağı zaman rakipleri sırtlarını dönüyor. 🙂 Tabiki maçı büyük farklarla Riera ‘nın takımı kazandı

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.