O Ses Türkiye Rap ” Hadise ” Çıkardı

Acun Ilıcalı bugün instagram hesabından bir Exxen yarışması olacak O Ses Türkiye Rap programını duyurdu. Yarışmanın Jüri üyeleri yarışmadan daha çok ses getirdi. Çünkü Jüri üyelerinden bir kişi sosyal medyada hadise çıkardı. 🙂

O Ses Türkiye Rap Jürileri Kim?

Acunun açıklamasına göre yarışmanın Jüri üyeleri Murda, Mero, Hadise ve Eypio olacak. İşte bu dörtlü arasında gündeme giren kişi Hadise.

O Ses Türkiye Rap Yarışmasında Hadisenin İşi Nedir?

Evet herkesin ortak eleştirisi ”Hadise gibi bir pop sanatçısının Rap yarışmasında ne işinin olduğu” sanırım sosyal medyada herkesin bir konuda birleşmesini pek göremessiniz ama şuana kadar yapılan tüm yorumlara baktım herkes Hadisenin neden orada olduğu eleştirisinde birleştiğidir.

Rap yarışmasında ki bu alanda ülkemizde Rap ‘i sevdiren şarkcıların olduğu düşünülünce Hadise gibi birinin bu yarışmada ne işinin olduğunu düşününce tüm eleştirilere hak veriyorum. Mesela 80 doğumlu biri olarak Rap ‘i benim kuşağıma sevdiren sadece iki kişi akılıma gelmektedir. Birisi Ceza diğeri ise Sagopa ‘dır. Eminim bu adamlar olsaydı ülkenin yarısı bu yarışmayı gözü kapalı izlerdi diye düşünüyorum. Tabi Acun teklif edip Ceza ve Sagopa mı kabul etmedi?

Sosyal ağlarda yapılan bu eleştirilere Acun daha cevap vermedi ama geçerli bir sebebi vardır diye düşünüyorum. Çünkü Acun bu Exxen işine ciddi zaman ve para yatırdı. Oda tüm programlarının tutmasını ister diye düşünüyorum.

Peki sizce Acun neden Hadiseyi Jüri üyesi olarak almıştır?

Sosyal Ağlarda Yapılan Eleştirilerden Bazıları

https://twitter.com/cagatay24braynt/status/1349761618377400322
https://twitter.com/vitesyedidebaby/status/1349749261450293254
21 Aralık 2017

TANIMAK

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.