Bilgisayar Açılınca Firefox Açılıyor

Bilgisayar açılınca Firefox açılıyor yada bilgisayar açılınca Chrome açılıyor ise yani aynı benim bilgisayarımın başına gelen gibi demekki bilgisayarınızda virüs var demektir arkadaşlar.

Bilgisayarımda lisanslı Windosws 10 Home ve işletim sistemiyle yüklü gelen antivirüs programı olan Microsoft Defender aktif. Ama bu program reklam virüslerini engelleyemiyor. Yani bilgisayar açılınca Firefox ve Chrome gibi tarayıcıların açılmasını yada istenmeyen web sayfalarının açılmasını engellemede yetersiz kaldığını ilk elden öğrenmiş oldum. Oda bilgisayarı ve interneti bilinçli kullanan biri olarak benim pc ‘me bile bulaştı. Bu işlerden anlamayan kişilerin işleri zor gerçekten.

Bu tür istenmeyen sayfaları ve programları otomatik açan virüsler için birçok antivirüs programı denemedim arkadaşlar. Ama istediğim sonucu alamadım. Taki Kaspersky programı ile tanışana kadar. Antivirüs programını yükledim ve 1 dk. içinde tüm virüslerden kurtuldum. Bunuda deneme sürümü ile yaptım yani program etkinleştirilmemişti bile. Şuanda 5 kişi bulup programı lisanslı full şekilde kullanmaya karar verdim.

Kaspersky Total Security antivirüs programını yükleyip sadece ”Tarama” demeniz yeterli olacaktır. Bilgisayarınızdaki tüm zararlı yazılımları bulup silecektir.

Bilgisayar Açılınca Firefox Açılıyor
Bilgisayar Açılınca Firefox Açılıyor

Kaspersky Total Security Resmi Web Sitesinden İndirmek İçin: https://www.kaspersky.com.tr/downloads/thank-you/total-security-free-trial#download

Yada yukarıdaki linkten indiremezseniz ben indirip .rar ‘ladım aşağıdan indirebilrisiniz. ( Deneme Sürümü )

https://drive.google.com/file/d/1so4WrUwQmUq6bYpz47UdoXDrc_fg8nqa/view?usp=sharing

25 Aralık 2018

AGİ Nedir?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.