Tunshi Xingkong Anime İncelemesi (Swallowed Star)

Tunshi Xingkong anime incelemesi. Bu incelemede Tunshi Xingkong Animesinin konusunu, imdb puanı gibi bir çok bilgi vereceğim. Ayrıca anime hakkında olumlu-olumsuz eleştirilerimi nedenleriyle birlikte açıklayacağım.

Tunshi Xingkong Konusu

Yıl 2056, tam 100 yıl önce RR adlı bir virüs dünya nüfusunun yarısını yok edecektir. Aynı virüs insanlarla yaşan havyanları mutasyona uğratarak vahşileştirir. Aynı zamanda bu virüs akıllı yaratıklar meydana getirecektir. Bu yaratıklara karşı insanlık Büyük Nirvana adı altında birleşmiştir.

Tunshi Xingkong Anime İncelemesi
Tunshi Xingkong Anime İncelemesi

Tunshi Xingkong Yorum ve Eleştirilerim

Anime Çin yapımı ve Swallowed Star romanından uyarlanmıştır. Diğer adıysa Swallowed Star ‘dır. Anime Fantastik, Bilim Kurgu ve Aksiyon türündedir. Anime dizimiz 21 dakikalık bölümlerden oluşmaktadır. Şuan için 1. Sezon çıkmış durumda. Tunshi Xingkong 2. Sezon ne zaman çıkacak belirli değil.

Çin animesi olan Tunshi Xingkong, modelleme olarak 3D ‘yi seçmişler. Aslında izledikçe alışıyorsunuz ama 3D modellemede en önemli kısım karakterlerin yürürkenki halidir. Yürürken sert hareketler veya garip kıvrımlar olması o animasyonun iyi olmadığının göstergesidir. Bu animedede bunu görmüyoruz gerçekten özen gösterilmiş. Özellikle dövüş sahneleri şimdiye kadar izlediğim ( Douluo Dalu hariç ) en iyi 3D animasyon sahnelerine sahip.

Tam Size Göre Fantastik Animeler Burada

Donghua ve Japon Anime Önerileri

Dizide savaşçılar ve godzilla vari (1. Bölümdeki bildiğin uçan godzillaydı) canavarların dövüş sahneleri sinematik gibi olmuş. Savaşçının modellemesine çok önem vermişler. Her özelliği ayrı ayrı efektlerle süslemişler. Efektler arası geçiş çok hızlı ve iyi. Bu arada savasçılar İron Man gibi kıyafetler giyiyorlar. Bu savaşçılar asker, kıdemli savaşçı ve savaş tanrısı olarak 3 kademeden oluşuyor. Ayrıca her kademe başlangıç, orta ve ileri seviye olarak kendi içinde 3 ‘e ayrılıyor.

Savaşçıların ve efsanevi yaratıkların savaşı bir anime arıyorsanız tam size göre bir dizi. Bu savaşa, savaşçıların kendi arasındaki çekişmede eklenince kaçırılmayacak bir diziye dönüyor. Ayrıca ana karakteri güçlü olan, ana karakterin sonradan güçlendiği, ana karakterin gücünü sakladığı ve canavarlı anime arayanlarada hitap ediyor.

SONUÇ: Animeyi ailecek izleyebilirsiniz. Filmin imdb puanı bulunmamaktadır. Animeye benim puanım 7.0 ‘dır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.