Twitter Çekiliş Yapan Siteler

Twitter ‘da takipçi sayısını arttırmanın en iyi ve doğal yolu çekiliş ile yapmaktır arkadaşlar. İşte bunun için takipçileriniz arasında ücretsiz olarak Twitter çekiliş yapan siteler var. Ben bu siteleri tek tek denedim ve bu deneyimlerimi sizlere aktaracağım.

Twitter Çekiliş Yapan Siteler
Twitter Çekiliş Yapan Siteler

Twitter ‘da Çekiliş Nasıl Yapılır?

Çekiliş yapmadan önce hedef kitlenize hitap eden bir hediye ürün seçmeniz lazım. Örneğin kitaplar üzerine bir hesabınız varsa en çok satan kitaplardan birini hediye ederek çekiliş düzenleyebilirsiniz. Yada teknoloji üzerine bir hesabınız varsa flash bellek hediye edebilirsiniz. Eğer hediyenizi seçtiyseniz hangi türde çekiliş yapacağınıza karar vermelisiniz. Daha sonra çekiliş şartlarınızı ve süresini belirlemelisiniz.

Twitter ‘da yorum çekilişi, Twitter alıntı çekilişi ve Twitter ‘da RT çekilişi mevcut. Sizin için uygun olan çekilişi seçip, sürenizi yazmanız lazım. Örneğin ”bu mesajımı retweet yapan ve şu hesabı takibe alan kişiler arasından 2 kişiye şu kadar süre sonunda hediye edeceğim” tarzı içerik yeterli olacaktır. Bu arada profesorungunlugu twitterin en bilge kuşudur. 🙂

Çekiliş için belirtilen süre sonunda, takipçilerinize çekilişin adil olduğunu kanıtlamak için çekiliş videosunu paylaşmanız lazım. Bu sizin prestijiniz ve daha sonra yapacağınız çekilişler için katılımı arttıracaktır. Bu videoyu ekran kaydı alan ücretsiz programlar aracılığıyla veya telefonunuzdan kayıt alabilirsiniz.

Ücretsiz Twitter Çekiliş Yapan Siteler

Şuan internette birden fazla online çekiliş yapan siteler mevtur. Ama her site tam anlamıyla size uygun olmayabilir. Çünkü bazı siteler kısıtlama koymuş işte 1000 adet rt ‘ye kadar yada 100 yoruma kadar. Bazılarıda tamamen ücretli hizmet vermektedir.

Twitter RT Çekiliş Siteleri

Katılımcı Listesi Oluşturarak Çekiliş

En sağlam çekiliş şekli bu oluyor. Bu yöntemi tüm sosyal ağlardaki çekilişlere uygulayabilirsiniz. Ama tek eksisi listeyi tek tek sizin oluşturmanız.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.